Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ligowe zmagania młodych adeptów Taekwondo


W sobotę 3 lutego w Mławie odbyła się II edycja Ligi Olimpijskiego Taekwondo dla dzieci.Na macie w hali sportowej ZPO nr 2 stanęło ponad osiemdziesięciu młodych zawodników  m.in. z  Mławy, Raciąża i Ciechanowa. Organizatorami tej imprezy byli rodzice zawodników z Mławy, koordynatorami Anna Włodarska i Emilia Łabuś, a trenerem Radek Lisowski.

Celem Ligi jest sprawdzenie umiejętności dzieci, monitorowanie postępów oraz przygotowanie do zawodowych występów i przyszłej walki o tytuły i medale. Uczestnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach, co stanowi duży wysiłek fizyczny. W przerwach dzieci jak i rodzice, mogli liczyć na poczęstunek: ciasta, słodkie bułki, ciepłą kawę, herbatę, wodę, napoje.. a dla największych łasuchów czekała wata cukrowa. Na koniec, wszyscy uczestnicy ligi otrzymali okolicznościowy medal oraz upominki. Kolejne spotkanie Ligi odbędzie się w Raciążu.

Źródło i fot.:organizator

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mama
Gość
Mama

Dzielne dzieciaczki.

Magda
Gość
Magda

Dzielne dzieci.