Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sukces Adama Wojtali w konkursie historycznym


W styczniu 2018 r. w Ciechanowie odbyły się eliminacje rejonowe XXIII ogólnopolskiego konkursu historycznego im. Marka Gajewskiego –  Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. Tegoroczna edycja nosi tytuł O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

KSP Mława nabór

W konkursie brało udział dwoje uczniów naszej Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, a jeden z nich, Adam Wojtala, uczeń klasy V C, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Warszawie. Opiekunem Adama jest pan Robert Pietrzak, nauczyciel historii. Adamowi i p. Robertowi życzymy powodzenia i awansu do etapu centralnego.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

11 - liczba komentarzy w artykule "Sukces Adama Wojtali w konkursie historycznym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
elma
Gość

Gratulacje dla Adasia i p. Roberta…ważny konkurs i sukces dla szkoły. 🙂

gość
Gość

Gratulacje i powodzenia! 🙂

Kaja
Gość

Brawo Adasiu! Gratuluję również p. Robertowi. Życzę sukcesów w etapie wojewódzkim :).

Zofia
Gość

Gratulacje dla Adama i Pana Roberta, tak trzymać! Historii jest stanowczo za mało w szkołach. Szczególnie widać to teraz przy wprowadzaniu ustawy o IPN…

Jarząbek
Gość

Zofio, o jakiej historii mówisz? – historia jak kobieta zmienną jest.
W szkołach to powinni uczyć ekonomii, żeby ludzie potrafili umiejętnie inwestować swoje pieniądze, rozsądnie planować, a nie inwestować w jakieś Amber Gold, tylko tutaj, to przydałaby się wymiana religji na właśnie jakiś bardziej życiowy przedmiot.

Atam
Gość

Jarząbek jak można wywnioskować z twojego komentarza to dla ciebie liczy się tylko mamona no może nie tylko ale ma bardzo ważne znaczenie. A co do Amber Gold to tam inwestowali swoje środki ludzie których skusiła chęć szybkiego wzbogacenia się a chytrość nie jest dobrym doradcą. A co do religii to zawsze uważałem, że powinny to być zajęcia pozaszkolne tak jak było dawniej.

Kazik
Gość

Trumna nie ma kieszeni a do zbawienia potrzebna jest wiara. Nikt z tego świata nic nie zeżre. Zachłanność ludzi gubi

Anonimowo
Gość

Zachłanność ludzi gubi – tu masz rację, ale czy się ma mało czy dużo, to trzeba umieć gospodarować, bez tego roztrwonisz i wielki majątek i staniesz się żebrakiem.
O jakim zbawieniu mówisz?
Do zbawienia bardziej jak wiara potrzebna jest empatia i uczciwość.
Ci co wierzą, ale nie szanują innych i najbliższego sąsiada utopiliby w łyżce wody, albo kradną, zabijają czy nawet tylko oszukują, to czy oni według Ciebie dostąpią owego zbawienia, bo wierzą mimo, że reszta się dla nich nie liczy?

Z innej strony
Gość

Gadasz jak protestant.

Jarząbek
Gość

przepraszam
powinno być religii 🙂

Lili
Gość

Gratulacje

wpDiscuz