Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Sukces Adama Wojtali w konkursie historycznym


W styczniu 2018 r. w Ciechanowie odbyły się eliminacje rejonowe XXIII ogólnopolskiego konkursu historycznego im. Marka Gajewskiego –  Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. Tegoroczna edycja nosi tytuł O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

Słoneczne ogrody Mława

W konkursie brało udział dwoje uczniów naszej Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, a jeden z nich, Adam Wojtala, uczeń klasy V C, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Warszawie. Opiekunem Adama jest pan Robert Pietrzak, nauczyciel historii. Adamowi i p. Robertowi życzymy powodzenia i awansu do etapu centralnego.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

1500
elma

Gratulacje dla Adasia i p. Roberta…ważny konkurs i sukces dla szkoły. 🙂

gość

Gratulacje i powodzenia! 🙂

Kaja

Brawo Adasiu! Gratuluję również p. Robertowi. Życzę sukcesów w etapie wojewódzkim :).

Zofia

Gratulacje dla Adama i Pana Roberta, tak trzymać! Historii jest stanowczo za mało w szkołach. Szczególnie widać to teraz przy wprowadzaniu ustawy o IPN…

Jarząbek

Zofio, o jakiej historii mówisz? – historia jak kobieta zmienną jest.
W szkołach to powinni uczyć ekonomii, żeby ludzie potrafili umiejętnie inwestować swoje pieniądze, rozsądnie planować, a nie inwestować w jakieś Amber Gold, tylko tutaj, to przydałaby się wymiana religji na właśnie jakiś bardziej życiowy przedmiot.

Jarząbek

przepraszam
powinno być religii 🙂

Kazik

Trumna nie ma kieszeni a do zbawienia potrzebna jest wiara. Nikt z tego świata nic nie zeżre. Zachłanność ludzi gubi

Z innej strony

Gadasz jak protestant.

Anonimowo

Zachłanność ludzi gubi – tu masz rację, ale czy się ma mało czy dużo, to trzeba umieć gospodarować, bez tego roztrwonisz i wielki majątek i staniesz się żebrakiem.
O jakim zbawieniu mówisz?
Do zbawienia bardziej jak wiara potrzebna jest empatia i uczciwość.
Ci co wierzą, ale nie szanują innych i najbliższego sąsiada utopiliby w łyżce wody, albo kradną, zabijają czy nawet tylko oszukują, to czy oni według Ciebie dostąpią owego zbawienia, bo wierzą mimo, że reszta się dla nich nie liczy?

Atam

Jarząbek jak można wywnioskować z twojego komentarza to dla ciebie liczy się tylko mamona no może nie tylko ale ma bardzo ważne znaczenie. A co do Amber Gold to tam inwestowali swoje środki ludzie których skusiła chęć szybkiego wzbogacenia się a chytrość nie jest dobrym doradcą. A co do religii to zawsze uważałem, że powinny to być zajęcia pozaszkolne tak jak było dawniej.

Lili

Gratulacje