Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sukces Adama Wojtali w konkursie historycznym


W styczniu 2018 r. w Ciechanowie odbyły się eliminacje rejonowe XXIII ogólnopolskiego konkursu historycznego im. Marka Gajewskiego –  Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. Tegoroczna edycja nosi tytuł O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.


W konkursie brało udział dwoje uczniów naszej Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, a jeden z nich, Adam Wojtala, uczeń klasy V C, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Warszawie. Opiekunem Adama jest pan Robert Pietrzak, nauczyciel historii. Adamowi i p. Robertowi życzymy powodzenia i awansu do etapu centralnego.

Źródło i fot: SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
elma
elma
4 lata temu

Gratulacje dla Adasia i p. Roberta…ważny konkurs i sukces dla szkoły. 🙂

gość
gość
4 lata temu

Gratulacje i powodzenia! 🙂

Kaja
Kaja
4 lata temu

Brawo Adasiu! Gratuluję również p. Robertowi. Życzę sukcesów w etapie wojewódzkim :).

Zofia
Zofia
4 lata temu

Gratulacje dla Adama i Pana Roberta, tak trzymać! Historii jest stanowczo za mało w szkołach. Szczególnie widać to teraz przy wprowadzaniu ustawy o IPN…

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Zofia

Zofio, o jakiej historii mówisz? – historia jak kobieta zmienną jest.
W szkołach to powinni uczyć ekonomii, żeby ludzie potrafili umiejętnie inwestować swoje pieniądze, rozsądnie planować, a nie inwestować w jakieś Amber Gold, tylko tutaj, to przydałaby się wymiana religji na właśnie jakiś bardziej życiowy przedmiot.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

przepraszam
powinno być religii 🙂

Kazik
Kazik
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Trumna nie ma kieszeni a do zbawienia potrzebna jest wiara. Nikt z tego świata nic nie zeżre. Zachłanność ludzi gubi

Z innej strony
Z innej strony
4 lata temu
Reply to  Kazik

Gadasz jak protestant.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Kazik

Zachłanność ludzi gubi – tu masz rację, ale czy się ma mało czy dużo, to trzeba umieć gospodarować, bez tego roztrwonisz i wielki majątek i staniesz się żebrakiem.
O jakim zbawieniu mówisz?
Do zbawienia bardziej jak wiara potrzebna jest empatia i uczciwość.
Ci co wierzą, ale nie szanują innych i najbliższego sąsiada utopiliby w łyżce wody, albo kradną, zabijają czy nawet tylko oszukują, to czy oni według Ciebie dostąpią owego zbawienia, bo wierzą mimo, że reszta się dla nich nie liczy?

Atam
Atam
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Jarząbek jak można wywnioskować z twojego komentarza to dla ciebie liczy się tylko mamona no może nie tylko ale ma bardzo ważne znaczenie. A co do Amber Gold to tam inwestowali swoje środki ludzie których skusiła chęć szybkiego wzbogacenia się a chytrość nie jest dobrym doradcą. A co do religii to zawsze uważałem, że powinny to być zajęcia pozaszkolne tak jak było dawniej.

Lili
Lili
4 lata temu

Gratulacje

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x