Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nietrzeźwy kierowca Mazdy i motoroweru


Mławscy policjanci podsumowali weekendowe działania na drogach pow. mławskiego. Za wykroczenia drogowe ukarano 89 osób, w tym 4 pieszych. Nie zabrakło także nietrzeźwych kierowców – policjanci sprawdzili stan trzeźwości 216  kierujących. Podczas weekendu nie doszło do żadnego wypadku.

KSP Mława nabór

W niedzielę, o godz. 1:15 w nocy, na ul. Sienkiewicza w Mławie, interweniujący patrol zatrzymał kierującego pojazdem marki Mazda 6. Jak się okazało 20- letni Cezary D., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Młody kierowca stracił prawo jazdy.

W sobotę, o godz. 12:00, na ul. Żwirki w Mławie patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Radosław W. lat 32, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 0,80 promila alkoholu. Mężczyzna już wcześniej miał zatrzymywane prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Podczas weekendu nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, doszło jedynie do 3 kolizji drogowych. Podczas kontroli drogowych policjanci zwracali także szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, zatrzymano 9 dowodów rejestracyjnych.

źródło: KPP Mława

Zobacz także…

Dachowanie na „siódemce”

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz