Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nietrzeźwy kierowca Mazdy i motoroweru


Mławscy policjanci podsumowali weekendowe działania na drogach pow. mławskiego. Za wykroczenia drogowe ukarano 89 osób, w tym 4 pieszych. Nie zabrakło także nietrzeźwych kierowców – policjanci sprawdzili stan trzeźwości 216  kierujących. Podczas weekendu nie doszło do żadnego wypadku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W niedzielę, o godz. 1:15 w nocy, na ul. Sienkiewicza w Mławie, interweniujący patrol zatrzymał kierującego pojazdem marki Mazda 6. Jak się okazało 20- letni Cezary D., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Młody kierowca stracił prawo jazdy.

W sobotę, o godz. 12:00, na ul. Żwirki w Mławie patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Radosław W. lat 32, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 0,80 promila alkoholu. Mężczyzna już wcześniej miał zatrzymywane prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Podczas weekendu nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, doszło jedynie do 3 kolizji drogowych. Podczas kontroli drogowych policjanci zwracali także szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, zatrzymano 9 dowodów rejestracyjnych.

źródło: KPP Mława

Zobacz także…

Dachowanie na „siódemce”

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500