Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Maraton Zumba Fitness dla Mai. Zebrali 3240 złotych


W sobotę, 3 lutego odbyła się druga edycja Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness. Ponad sto osób w hali sportowej w Morawach (gmina Stupsk) ćwiczyło i jednocześnie pomagało Mai Słowikowskiej ze Zdroi. Maraton rozpoczął się punktualnie o 17.00 i trwał ponad trzy godziny.


– Po raz kolejny Charytatywny Maraton Zumba Fitness zakończył się sukcesem. Koszt biletu wstępu na trening wynosił 30 złotych. Zebrana przy zapisach kwota została w całości przekazana jako kolejna cegiełka od gminy Stupsk na operację serca pięcioletniej Mai Słowikowskiej. Organizację imprezy wsparło wiele osób, firm i instytucji. Głównym organizatorem była gmina Stupsk oraz Galeria Fitness Kołecki z Ciechanowa – mówi Mariusz Olszewski, jeden z organizatorów drugiej edycji Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness.

Maraton odbył się w trzech blokach treningowych. Pierwszy czyli rozgrzewkę i fitness przeprowadziła Ania Sarnowska – instruktorka Galerii Fitness Kołecki. Następny blok, Zumbę – przeprowadzili : Mirka Sokolnicka – instruktorka Galeria Fitness Kołecki i Adrian Makoć – instruktor Body Club Mława. Natomiast trzeci blok – trening Jump it na trampolinach, przeprowadziły: Patrycja Ludwicka z Torunia oraz Emilia Mackiewicz z Olsztyna. Tylko w sobotnie popołudnie zebrano 3 240 zł, ale łączna suma zgromadzonych środków na koncie Mai od dnia 22 września 2017 roku to 135 771 zł. Razem z tymi zebranymi w sobotę plus zebrane daje łącznie kwotę 139 011 zł. Aby operacja mogła się odbyć brakuje już tylko niespełna 11 tysięcy zł. Na zakończenie organizatorzy rozlosowali wśród uczestników kilkadziesiąt wartościowych nagród przekazanych przez sponsorów.

Sz.W
Fot. Sz.W

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rak
Rak
4 lata temu

Piękna akcja

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x