Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Maturzyści I LO bawili się na studniówkowym balu


Tegoroczni maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego oficjalną część swojego maturalnego balu rozpoczęli tradycyjnie – polonezem. Nie zabrakło wzruszających chwil, podczas życzeń i podziękowań. Potoczysty walc, do którego maturzyści poprosili zaproszonych gości i nauczycieli zapoczątkował już bardziej swobodną, taneczną część studniówkowej zabawy. Zapraszamy na fotorelację.

RK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Uczeń
Gość
Uczeń

A tak na prawdę, to po co burmistrz i starosta na takiej imprezie???

mławianin1
Gość
mławianin1

To pytanie z pewnością zadają sobie nie tylko uczniowie ale także z pewnością rodzice. Niestety tak jest od lat, tam gdzie za friko to ci Panowie są na pierwszej linii. Władza ma to do siebie że bardzo lubi być na świeczniku, czy ktoś tego chce czy nie, to już ich nie interesuje. Uważam że to jest wina Dyrektorów tych placówek, to typowa nomenklatura, pozostałości dawnej władzy. A uczniowie jak sam wiesz mogą ewentualnie zadać pytanie, ale to tez tylko anonimowo.

dzidek
Gość
dzidek

Panie Burmistrzu trzeba przyznać że bardzo ładnie prezentuje się Pan w krawacie w biało czerwone paski , czyżby to był znak że znalazł Pan już partnera w wyborach.

do dzidek
Gość
do dzidek

nie wierzę, nawet pod artykułem studniówkowym… człowiek miej wstydu trochę.

dzidek
Gość
dzidek

Słaba ta twoja wiara, skoro taki komentarz cie zaskakuje, A czy ktoś zakazał komentarzy pod artykułem studniówkowym. Człowieku wstyd to jest kraść i z …………..resztę sobie dopowiedz, obudz się bo chyba jeszcze śpisz po studniówce. Pisze bo zauważyłem taki efekt, minionych lat, a te krawaty już dawno wyszły z mody, a Pan Burmistrz chyba o tym zapomniał.