Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Radzanów. Niełatwo znaleźć kierownika ośrodka pomocy społecznej


Przekonali się o tym w Radzanowie. Wójt gminy dwukrotnie dawał ogłoszenie o naborze na to kierownicze stanowisko. Za każdym razem bezskutecznie. Zarówno do pierwszego, jak i drugiego konkursu zgłosiło się po jednej osobie, ale nie spełniającej wymogów formalnych.

KSP Mława nabór

Ośrodek pomocy społecznej, tak zresztą jak inne jednostki samorządowe nie może mieć przerwy w działaniu. W tej sytuacji, wójtowi nie pozostało nic, jak powołać osobę pełniącą obowiązki kierownika.

– Od 30 stycznia br. jako osobę pełniącą obowiązki kierownika powołałem panią Małgorzatę Niścigorską. Jest to wieloletnia pracownica naszego ośrodka pomocy społecznej. Obowiązki będzie pełnić do czasu, gdy ponowimy i rozstrzygniemy konkurs na to stanowisko – informuje Andrzej Wójcik, wójt gminy Radzanów.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Radzanów. Niełatwo znaleźć kierownika ośrodka pomocy społecznej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Natasza
Gość

A ja przestałam wierzyć w demokrację…Wszędzie konkursy, wszędzie zgłaszają się kandydaci tylko po to aby dowiedzieć się, że nie spełniają wymogów…Jakich?! Nie są kolesiami wójta/burmistrza?

Nikt
Gość

Brać po co komu kwalifikacje w Mławie nie trzeba mieć

I know
Gość

Ale za to łatwo w Mławie jest znalezc Dyrektor bez wymaganych kwalifikacji.
Hi hi.

I know
Gość

Dyrektora

Lili
Gość

Wcale sie takie słodka praca na tym stanowisku w obecnych czasach

wpDiscuz