Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów. Niełatwo znaleźć kierownika ośrodka pomocy społecznej


Przekonali się o tym w Radzanowie. Wójt gminy dwukrotnie dawał ogłoszenie o naborze na to kierownicze stanowisko. Za każdym razem bezskutecznie. Zarówno do pierwszego, jak i drugiego konkursu zgłosiło się po jednej osobie, ale nie spełniającej wymogów formalnych.


Ośrodek pomocy społecznej, tak zresztą jak inne jednostki samorządowe nie może mieć przerwy w działaniu. W tej sytuacji, wójtowi nie pozostało nic, jak powołać osobę pełniącą obowiązki kierownika.

– Od 30 stycznia br. jako osobę pełniącą obowiązki kierownika powołałem panią Małgorzatę Niścigorską. Jest to wieloletnia pracownica naszego ośrodka pomocy społecznej. Obowiązki będzie pełnić do czasu, gdy ponowimy i rozstrzygniemy konkurs na to stanowisko – informuje Andrzej Wójcik, wójt gminy Radzanów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Natasza
Natasza
6 lata temu

A ja przestałam wierzyć w demokrację…Wszędzie konkursy, wszędzie zgłaszają się kandydaci tylko po to aby dowiedzieć się, że nie spełniają wymogów…Jakich?! Nie są kolesiami wójta/burmistrza?

Nikt
Nikt
6 lata temu

Brać po co komu kwalifikacje w Mławie nie trzeba mieć

I know
I know
6 lata temu

Ale za to łatwo w Mławie jest znalezc Dyrektor bez wymaganych kwalifikacji.
Hi hi.

I know
I know
6 lata temu
Reply to  I know

Dyrektora

Lili
Lili
6 lata temu

Wcale sie takie słodka praca na tym stanowisku w obecnych czasach

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x