Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Emocje do końca. Kto mistrzem, kto królem strzelców?


Pasjonująco zapowiada się ostatnia kolejka w tegorocznej edycji AGG Liga Szreńsk. Przed ostatnią kolejką wiadomo tylko jedno – tytułu najlepszego zespołu nie obronili zawodnicy z Miączyna. Tegoroczne rozgrywki mogą zakończyć co najwyżej na piątym miejscu.


Największym problemem obrońców tytułu było zdobywanie goli. Przystępując do rywalizacji z Technokablem, mieli na koncie zaledwie dziewięć trafień. Rywalizacja z konkurentami z firmy produkującej kable ten bilans nieznacznie poprawiła. Jednak w żaden sposób Szymon Racki i spółka nie była w stanie zdobyć kompletu punktów. Technokabel zgarnął trzy punkty, o co zadbali m.in. Mateusz Andrzejewski i Michał Chojnacki.

Najskuteczniejszych snajperów w swoich szeregach mają Czerwone Diabły (najwięcej goli spośród wszystkich uczestników). W pojedynku  z Dzikimi Kotami urządzili sobie strzeleckie popisy. Pomogła im w tym wyjątkowo dziurawa obrona przeciwników. Pozwoliła się zaskoczyć aż tuzin razy.

W trakcie sezonu nie próżnowali także napastnicy Czarnej Elki i Torpedy Szreńsk. Dzięki temu ich zespoły liczą się w walce o końcowy prymat. Wszystko rozstrzygnie się w sobotę 2 lutego.

Wówczas poznamy także zdobywcę korony króla strzelców. Na chwilę obecną w klasyfikacji przewodzą dwaj gracze. Michał Rykowski (Czarna Elka) i Krzysztof Milewski (Czerwone Diabły) mają na koncie po dziesięć trafień. Po osiem bramek strzelili Mateusz Andrzejewski (Technokabel) i Tomasz Sieradzki (Niebieska Iskra). Siedem zdobył Michał Lemanek (Czerwone Diabły).

VI kolejka: Czerwone Diabły – Dzikie Koty 12:0, Miączyn – Technokabel 4:6, Szreńsk Team – Czarna Elka 1:4, Niebieska Iskra – Torpeda Szreńsk 2:7.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x