Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Emocje do końca. Kto mistrzem, kto królem strzelców?


Pasjonująco zapowiada się ostatnia kolejka w tegorocznej edycji AGG Liga Szreńsk. Przed ostatnią kolejką wiadomo tylko jedno – tytułu najlepszego zespołu nie obronili zawodnicy z Miączyna. Tegoroczne rozgrywki mogą zakończyć co najwyżej na piątym miejscu.

KSP Mława nabór

Największym problemem obrońców tytułu było zdobywanie goli. Przystępując do rywalizacji z Technokablem, mieli na koncie zaledwie dziewięć trafień. Rywalizacja z konkurentami z firmy produkującej kable ten bilans nieznacznie poprawiła. Jednak w żaden sposób Szymon Racki i spółka nie była w stanie zdobyć kompletu punktów. Technokabel zgarnął trzy punkty, o co zadbali m.in. Mateusz Andrzejewski i Michał Chojnacki.

Najskuteczniejszych snajperów w swoich szeregach mają Czerwone Diabły (najwięcej goli spośród wszystkich uczestników). W pojedynku  z Dzikimi Kotami urządzili sobie strzeleckie popisy. Pomogła im w tym wyjątkowo dziurawa obrona przeciwników. Pozwoliła się zaskoczyć aż tuzin razy.

W trakcie sezonu nie próżnowali także napastnicy Czarnej Elki i Torpedy Szreńsk. Dzięki temu ich zespoły liczą się w walce o końcowy prymat. Wszystko rozstrzygnie się w sobotę 2 lutego.

Wówczas poznamy także zdobywcę korony króla strzelców. Na chwilę obecną w klasyfikacji przewodzą dwaj gracze. Michał Rykowski (Czarna Elka) i Krzysztof Milewski (Czerwone Diabły) mają na koncie po dziesięć trafień. Po osiem bramek strzelili Mateusz Andrzejewski (Technokabel) i Tomasz Sieradzki (Niebieska Iskra). Siedem zdobył Michał Lemanek (Czerwone Diabły).

VI kolejka: Czerwone Diabły – Dzikie Koty 12:0, Miączyn – Technokabel 4:6, Szreńsk Team – Czarna Elka 1:4, Niebieska Iskra – Torpeda Szreńsk 2:7.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz