Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Emocje do końca. Kto mistrzem, kto królem strzelców?


Pasjonująco zapowiada się ostatnia kolejka w tegorocznej edycji AGG Liga Szreńsk. Przed ostatnią kolejką wiadomo tylko jedno – tytułu najlepszego zespołu nie obronili zawodnicy z Miączyna. Tegoroczne rozgrywki mogą zakończyć co najwyżej na piątym miejscu.

Słoneczne ogrody Mława

Największym problemem obrońców tytułu było zdobywanie goli. Przystępując do rywalizacji z Technokablem, mieli na koncie zaledwie dziewięć trafień. Rywalizacja z konkurentami z firmy produkującej kable ten bilans nieznacznie poprawiła. Jednak w żaden sposób Szymon Racki i spółka nie była w stanie zdobyć kompletu punktów. Technokabel zgarnął trzy punkty, o co zadbali m.in. Mateusz Andrzejewski i Michał Chojnacki.

Najskuteczniejszych snajperów w swoich szeregach mają Czerwone Diabły (najwięcej goli spośród wszystkich uczestników). W pojedynku  z Dzikimi Kotami urządzili sobie strzeleckie popisy. Pomogła im w tym wyjątkowo dziurawa obrona przeciwników. Pozwoliła się zaskoczyć aż tuzin razy.

W trakcie sezonu nie próżnowali także napastnicy Czarnej Elki i Torpedy Szreńsk. Dzięki temu ich zespoły liczą się w walce o końcowy prymat. Wszystko rozstrzygnie się w sobotę 2 lutego.

Wówczas poznamy także zdobywcę korony króla strzelców. Na chwilę obecną w klasyfikacji przewodzą dwaj gracze. Michał Rykowski (Czarna Elka) i Krzysztof Milewski (Czerwone Diabły) mają na koncie po dziesięć trafień. Po osiem bramek strzelili Mateusz Andrzejewski (Technokabel) i Tomasz Sieradzki (Niebieska Iskra). Siedem zdobył Michał Lemanek (Czerwone Diabły).

VI kolejka: Czerwone Diabły – Dzikie Koty 12:0, Miączyn – Technokabel 4:6, Szreńsk Team – Czarna Elka 1:4, Niebieska Iskra – Torpeda Szreńsk 2:7.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500