Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystartowała V edycja ligi urzędowejDo udziału w lidze Urzędowej przystąpiły dwadzieścia dwa zespoły, które zostały podzielone na trzy grupy.  W grupie „A” zagrają Gmina Wieczfnia Kościelna, Urząd Pracy, Szkoła Podstawowa nr. 3, Urząd Miasta, Ekonomik, Miejski Dom Kultury, Edwokaci i MPS nr 4 I. W grupie „B” zagrają: Gmina Lipowiec Kościelny, SP 2, SP 4, MPS 4 II, Budowlanka, Przedszkole z ulicy Hożej i Sąd Rejonowy. W grupie „C” natomiast: Urząd Skarbowy, GCKiS Lipowiec Kościelny, MOPS, MHS, SP 7, SP 6 oraz Sanepid.

W poniedziałkowej grupie A do najciekawszego pojedynku doszło między Urzędem Miasta, a, wracającymi po dwu latach nieobecności, Ekonomikiem. Pomimo długiej przerwy w rozgrywkach oba zespoły nie zapomniały jak z klasą rywalizować i pomimo wzajemnej sympatii żadne nie miało zamiaru przegrać spotkania. Po dziewiątej kolejce liderem był Urząd Miasta. Nie pierwszy raz losy spotkania odwróciły się w ostatniej kolejce gry, gdzie ekipa Ekonomika wydarła zwycięstwo ostatnimi rzutami wygrywając 504 – 502. Beniaminek drużyna Edwokatów podjęła doświadczony Urząd Pracy. Pomimo dobrych chęci nie udało się pokonać weteranów z ulicy Wyspiańskiego. Mecz zakończył się  wynikiem 480 – 367. W pozostałych meczach, obrońcy tytułu, Gmina Wieczfnia Kościelna pokonali MPS 4 I 506 – 304 oraz SP 3 ograło MDK 470 – 397.

W grupie B na pochwałę zasługuje postawa zawodników Gminy Lipowiec Kościelny, którzy ograli bez problemu SP 4 597 – 425. W drugim meczu tego dnia MPS 4 II uległo SP 2 412 – 504.

W grupie C doszło do niespodziewanego niestawienia się ekipy Sanepidu, tym samym dając walkorewa na rzecz GCKiS Lipowca Kościelnego. Najlepszy wynik całej kolejki uzyskał Urząd Skarbowy, który jako jedyny  przekroczył wynik 600 punktów i wygrał swój mecz z ekipą MOPS 620 – 470.

Zapraszamy do kibicowania w każdy poniedziałek, wtorek i środa od godziny 18:00.

Źródło i fot: organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x