Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Dzień Babci i Dziadka w SP w Zawadach


To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

Tuż po feriach, 30 stycznia, odbyła się w naszej szkole uroczystość dedykowana naszym kochanym babciom i dziadkom. Szacowni goście z wielką chęcią i wzruszeniem oglądali część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 0-III. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zabawiały zebranych śmiesznymi skeczami czy też słowno – muzyczną inscenizacją wiersza ”Rzepka”. Nasi mali aktorzy sprawili, iż niejedna łza wypłynęła z oka ich dziadków i babć. Wszyscy byli bardzo wzruszeni, zadowoleni i szczęśliwi.

źródło i fot:SP w Zawadach

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500