Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Dzień Babci i Dziadka w SP w Zawadach


To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

Tuż po feriach, 30 stycznia, odbyła się w naszej szkole uroczystość dedykowana naszym kochanym babciom i dziadkom. Szacowni goście z wielką chęcią i wzruszeniem oglądali część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 0-III. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zabawiały zebranych śmiesznymi skeczami czy też słowno – muzyczną inscenizacją wiersza ”Rzepka”. Nasi mali aktorzy sprawili, iż niejedna łza wypłynęła z oka ich dziadków i babć. Wszyscy byli bardzo wzruszeni, zadowoleni i szczęśliwi.

źródło i fot:SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz