Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Akcja dla schroniska. Uczniowie z „siódemki” zebrali ponad 260 kg karmy


Zima to trudny czas dla zwierząt, szczególnie tych porzuconych przez człowieka. Wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie, dlatego od wielu lat uczestniczą w akcjach charytatywnych organizowanych na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. W tym roku do 5 stycznia dzieci przynosiły karmę dla psów, która została przekazana do schronisk w Napierkach i Pawłowie. Udało nam się zebrać 261 kg pożywienia.  Nasi uczniowie biorą udział w wielu akcjach, niosąc pomoc potrzebującym. Cieszymy się, że los innych nie jest im obojętny.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

Dziękujemy za pomoc w zbiórce karmy nauczycielom,uczniom i rodzicom.

Źródło: SP nr 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500