Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginął york – prosimy o pomoc22 stycznia br. w Wiśniewku zaginął york, wabi się Tobi. Ktokolwiek widział błąkającego się pieska proszony jest o kontakt pod numerem tel. 785 919 712 lub z redakcją 505 005 399, [email protected]//codziennikmlawski.pl.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
Olka
3 lata temu

Ten pies biegał po ulicy, właściciele niech podziękują Panu strażnikowi B., który od kilku mcy nie może złapać bezpańskiej suki która obecnie ma cieczkę i ciąga za sobą watahę psów. Wyprowadziła gdzieś biedaczka małego i albo ktoś go przygarnął albo się błąka.

HANIA
HANIA
3 lata temu

Zamiast na różne stowarzyszenia hospicja ,wolę dać1% podatku na zwierzęta.To są prawdziwi przyjaciele.A ,,prezesi dyrektorzy, naczelnicy” do pracy ,której w Mławie jest b, dużo.Nie dajmy ani złotówki na dziwne twory.

HANIA
HANIA
3 lata temu

NAJMĄDRZEJSZE NAJKOCHAŃSZE PIESKI.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Pomyliłam nr 785-919-712 jeśli ktoś widział

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x