Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zaginął york – prosimy o pomoc


KSP Mława nabór

22 stycznia br. w Wiśniewku zaginął york, wabi się Tobi. Ktokolwiek widział błąkającego się pieska proszony jest o kontakt pod numerem tel. 785 919 712 lub z redakcją 505 005 399, redakcja@codziennikmlawski.pl.

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Zaginął york – prosimy o pomoc"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Olka
Gość

Ten pies biegał po ulicy, właściciele niech podziękują Panu strażnikowi B., który od kilku mcy nie może złapać bezpańskiej suki która obecnie ma cieczkę i ciąga za sobą watahę psów. Wyprowadziła gdzieś biedaczka małego i albo ktoś go przygarnął albo się błąka.

HANIA
Gość

Zamiast na różne stowarzyszenia hospicja ,wolę dać1% podatku na zwierzęta.To są prawdziwi przyjaciele.A ,,prezesi dyrektorzy, naczelnicy” do pracy ,której w Mławie jest b, dużo.Nie dajmy ani złotówki na dziwne twory.

HANIA
Gość

NAJMĄDRZEJSZE NAJKOCHAŃSZE PIESKI.

Anonimowo
Gość

Pomyliłam nr 785-919-712 jeśli ktoś widział

wpDiscuz