Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaginął york – prosimy o pomoc
Handemade with love Lucky&Berry

22 stycznia br. w Wiśniewku zaginął york, wabi się Tobi. Ktokolwiek widział błąkającego się pieska proszony jest o kontakt pod numerem tel. 785 919 712 lub z redakcją 505 005 399, [email protected]//codziennikmlawski.pl.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Olka
Gość
Olka

Ten pies biegał po ulicy, właściciele niech podziękują Panu strażnikowi B., który od kilku mcy nie może złapać bezpańskiej suki która obecnie ma cieczkę i ciąga za sobą watahę psów. Wyprowadziła gdzieś biedaczka małego i albo ktoś go przygarnął albo się błąka.

HANIA
Gość
HANIA

Zamiast na różne stowarzyszenia hospicja ,wolę dać1% podatku na zwierzęta.To są prawdziwi przyjaciele.A ,,prezesi dyrektorzy, naczelnicy” do pracy ,której w Mławie jest b, dużo.Nie dajmy ani złotówki na dziwne twory.

HANIA
Gość
HANIA

NAJMĄDRZEJSZE NAJKOCHAŃSZE PIESKI.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pomyliłam nr 785-919-712 jeśli ktoś widział