Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek drogowy w Narzymiu. Dwie osoby nie żyją


Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Narzym Kolonia (gm. Iłowo – Osada). W wyniku uderzenia auta w drzewo śmierć poniosły dwie osoby.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w nocy z 26/27. 01.2018r. ok. godziny 1:30 w gminie Iłowo-Osada na drodze wojewódzkiej nr 544 w miejscowości Narzym Kolonia.  28-letni kierujący pojazdem marki Audi A4 najprawdopodobniej poruszając się z nadmierną prędkością na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył lewą stroną w przydrożne drzewo. Zarówno on, jak i 18-letni pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Droga przez cały czas była przejezdna.

Policja wyjaśnia wszystkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło:KPP Działdowo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek drogowy w Narzymiu. Dwie osoby nie żyją"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

Jechałem na łyżwy z dzieckiem, bo w Mławie nie ma lodowiska , drzewo było wyrwane z kępą korzeni, przechylone. Myśleliśmy, że może to ciężarówka miała wypadek, a to samochód osobowy tak przechylił drzewo.Straszne.

wpDiscuz