Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Ruszaj się i zdrowo żyj” – pani doktor u przedszkolaków z SP 3


W ramach edukacji prozdrowotnej „Zdrowy miś”, naszych przedszkolaków odwiedził bardzo ważny gość – pani doktor Małgorzata Uniewicz. Celem spotkania było propagowanie zachowań prozdrowotnych  tj. zdrowe odżywianie, ruch na świeżym powietrzu, dbałość o czystość i higienę oraz zapobieganie chorobom i infekcjom.

KSP Mława nabór

Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca lekarza pediatry, oraz zapoznały  z podstawowym sprzętem lekarskim. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie z gościem, słuchały bicia serca swoich kolegów i koleżanek, mierzyły ciśnienie, oraz opatrywały rany. W podziękowaniu za przekazanie cennych uwag na temat zdrowego trybu życia i zapobiegania chorobom, przedszkolaki wręczyły pani doktor przygotowane przez siebie kolorowe obrazki, a same otrzymały naklejki „dzielnych pacjentów” oraz kolorowanki. Była to doskonała lekcja o zdrowiu, za którą dziękujemy pani doktor raz jeszcze.

Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz