Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Ruszaj się i zdrowo żyj” – pani doktor u przedszkolaków z SP 3


W ramach edukacji prozdrowotnej „Zdrowy miś”, naszych przedszkolaków odwiedził bardzo ważny gość – pani doktor Małgorzata Uniewicz. Celem spotkania było propagowanie zachowań prozdrowotnych  tj. zdrowe odżywianie, ruch na świeżym powietrzu, dbałość o czystość i higienę oraz zapobieganie chorobom i infekcjom.


Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca lekarza pediatry, oraz zapoznały  z podstawowym sprzętem lekarskim. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie z gościem, słuchały bicia serca swoich kolegów i koleżanek, mierzyły ciśnienie, oraz opatrywały rany. W podziękowaniu za przekazanie cennych uwag na temat zdrowego trybu życia i zapobiegania chorobom, przedszkolaki wręczyły pani doktor przygotowane przez siebie kolorowe obrazki, a same otrzymały naklejki „dzielnych pacjentów” oraz kolorowanki. Była to doskonała lekcja o zdrowiu, za którą dziękujemy pani doktor raz jeszcze.

Źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x