Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Remis Zielonego Miasta. Główni konkurenci nie grali


Uczestnicy zmagań w ramach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu zainaugurowali rundę rewanżową. Nie w komplecie, bowiem spotkanie mistrzów z wicemistrzami zostało przełożone. Gracze Jokera zmierzą się z Oldboyami we wtorek 30 stycznia.

Obie ekipy mają do odrobienia duży dystans do lidera. Ten mógł być jeszcze większy, gdyby Zielone Miasto poradziło sobie w konfrontacji z Marco. O ile w pierwszym meczu ta sztuka się udała (3:1), to w drugim zacięta walka zakończyła się remisem. Dla lidera trafili Marcin Rosocha i Michał Rykowski, natomiast w obozie konkurentów dublet skompletował Przemysław Kwieciński.

Czaplicki Team przegrał dziesiąte spotkanie z rzędu. Na nic się zdał celny strzał Pawła Urbańskiego. Drin Team strzelił dwa gole – na listę strzelców wpisali się Piotr Kacperowski i Marek Waśniewski.

Easy Net po raz drugi w sezonie pokonał Spartę. Nie pomogły bramki strzelone przez Łukasza Manelskiego (2) i jego imiennika Ćwiklińskiego. Konkurenci odpowiedzieli pięć razy –  celnymi strzałami popisali się Tobiasz Banasiak, Tomasz Włodarski (2), Michał Krysztofiak i Dawid Biranowski.

Na trzecią pozycję awansowała FC Kępa. Rywalom z Mława Team nie wystarczyły dwa trafienia Szymona Chmielewskiego. Rywale okazali się skuteczniejsi, a przesądziły o tym udane próby Daniela Kaczerskiego (2), Macieja Skrobińskiego, Nataniela Żółtowskiego i Kacpra Trzciałkowskiego.

Wyniki

X kolejka (25.01): Sparta – Easy Net 3:5, Mława Team – FC Kępa 2:5, Czaplicki Team – Drin Team 1:2, Oldboy – Joker – przełożony, Marco – Zielone Miasto 2:2

Strzelcy: 19 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 16 – Łukasz Manelski (Sparta), Nataniel Żółtowski (FC Kępa)

XI kolejka (15.02): Marco – Sparta, Zielone Miasto – Czaplicki Team, Drin Team – Mława Team, FC Kępa – Oldboy, Joker – Easy Net.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments