Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Remis Zielonego Miasta. Główni konkurenci nie grali


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Uczestnicy zmagań w ramach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu zainaugurowali rundę rewanżową. Nie w komplecie, bowiem spotkanie mistrzów z wicemistrzami zostało przełożone. Gracze Jokera zmierzą się z Oldboyami we wtorek 30 stycznia.

Obie ekipy mają do odrobienia duży dystans do lidera. Ten mógł być jeszcze większy, gdyby Zielone Miasto poradziło sobie w konfrontacji z Marco. O ile w pierwszym meczu ta sztuka się udała (3:1), to w drugim zacięta walka zakończyła się remisem. Dla lidera trafili Marcin Rosocha i Michał Rykowski, natomiast w obozie konkurentów dublet skompletował Przemysław Kwieciński.

Czaplicki Team przegrał dziesiąte spotkanie z rzędu. Na nic się zdał celny strzał Pawła Urbańskiego. Drin Team strzelił dwa gole – na listę strzelców wpisali się Piotr Kacperowski i Marek Waśniewski.

Easy Net po raz drugi w sezonie pokonał Spartę. Nie pomogły bramki strzelone przez Łukasza Manelskiego (2) i jego imiennika Ćwiklińskiego. Konkurenci odpowiedzieli pięć razy –  celnymi strzałami popisali się Tobiasz Banasiak, Tomasz Włodarski (2), Michał Krysztofiak i Dawid Biranowski.

Na trzecią pozycję awansowała FC Kępa. Rywalom z Mława Team nie wystarczyły dwa trafienia Szymona Chmielewskiego. Rywale okazali się skuteczniejsi, a przesądziły o tym udane próby Daniela Kaczerskiego (2), Macieja Skrobińskiego, Nataniela Żółtowskiego i Kacpra Trzciałkowskiego.

Wyniki

X kolejka (25.01): Sparta – Easy Net 3:5, Mława Team – FC Kępa 2:5, Czaplicki Team – Drin Team 1:2, Oldboy – Joker – przełożony, Marco – Zielone Miasto 2:2

Strzelcy: 19 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 16 – Łukasz Manelski (Sparta), Nataniel Żółtowski (FC Kępa)

XI kolejka (15.02): Marco – Sparta, Zielone Miasto – Czaplicki Team, Drin Team – Mława Team, FC Kępa – Oldboy, Joker – Easy Net.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500