Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Mława. Nietrzeźwy kierowca cinquecento


Mławscy policjanci podsumowali ostatni weekend ferii na drogach pow. mławskiego. Podczas działań policjanci sprawdzili stan trzeźwości 197 kierowców, nietrzeźwego kierującego zatrzymano w centrum Mławy. Nie zabrakło także piratów drogowych.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany 26 stycznia o godz. 17:50 na ul. Sienkiewicza w Mławie. Adam W. lat 24, kierował samochodem marki Fiat Cinquecento. W organizmie miał ponad 1,90 promila alkoholu. Młody kierowca stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500