Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Pikantne walentynki w mławskim kinie


Pikantnie zapowiada się walentynkowy wieczór w mławskim kinie. 14 lutego 2018 r. Kino Kosmos zaprasza na trzecią część ekranizacji światowego bestselleru (ponad 100 milionów sprzedanych książek; najszybciej sprzedająca się książka w historii) – trylogii autorstwa E.L. James „Nowe oblicze Greya”.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Niecierpliwi widzowie, ciekawi dalszych losów Christiana i Any mogą udać się na premierowy seans już 9 lutego br. – tego dnia film wchodzi do film do polskich kin i będzie również wyświetlany w Mławie.

Walentynki- godz. 17.00, 19.15
Bilety do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej kina:

https://mdkmlawa.com/kino

Zapraszamy na zwiastun!

red./źródło: Kino Kosmos

Zobacz także…

Repertuar kina na luty. Zobacz zwiastuny!

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Janusz
Gość
Janusz

Sodoma i Gomora! Żaden szanujący katolik nie pójdzie na ten diabelski spektakl.

Magdalena
Gość
Magdalena

A ja się wybieram 🙂 Nie ominęłam żadnej części! Książki też przeczytałam i wcale się tego nie wstydzę. Chętnie sobie popatrzę na pięknego Greya. A co.

DWESY
Gość
DWESY

Ja też. 3 książki w 2 tygodnie….to się nazywa lektura