Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W bibliotece jest super!. Nikt nie mógł narzekać na nudę


„W bibliotece jest super….”, takie słowa można było wielokrotnie usłyszeć podczas ferii zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Stupsku. Nikt nie mógł narzekać na nudę, a każdy dzień przepełniony był różnymi atrakcjami.

KSP Mława nabór

Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, grach zespołowych, poznały zasady udzielania pierwszej pomocy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie „Na tropie afery, gdzie podziały się litery”, które zaprezentowali aktorzy teatru „Maska” z Krakowa. Trzeciego dnia mali goście biblioteki mogli zamienić się w ulubione postacie z bajek i nadmiar energii rozładować podczas balu karnawałowego. Dziękujemy za wspólną zabawę!

źródło i fot. GBP w Stupsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz