Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

W bibliotece jest super!. Nikt nie mógł narzekać na nudę


„W bibliotece jest super….”, takie słowa można było wielokrotnie usłyszeć podczas ferii zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Stupsku. Nikt nie mógł narzekać na nudę, a każdy dzień przepełniony był różnymi atrakcjami.

Słoneczne ogrody Mława

Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, grach zespołowych, poznały zasady udzielania pierwszej pomocy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie „Na tropie afery, gdzie podziały się litery”, które zaprezentowali aktorzy teatru „Maska” z Krakowa. Trzeciego dnia mali goście biblioteki mogli zamienić się w ulubione postacie z bajek i nadmiar energii rozładować podczas balu karnawałowego. Dziękujemy za wspólną zabawę!

źródło i fot. GBP w Stupsku

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500