Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Krośnice. Czołowe zderzenie Audi i BMW


Dziś około godziny 17:50, na trasie Mława – Ciechanów (droga wojewódzka 615) niedaleko miejscowości Krośnice (gm. Stupsk) doszło do czołowego zderzenia Audi A8 i BMW. Kobietę zakleszczoną w jednym z pojazdów strażacy musieli uwolnić przy pomocy sprzętu hydraulicznego, dwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Droga jest czasowo nieprzejezdna, policja organizuje objazdy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Działania ratownicze  prowadziły dwa zastępy JRG Mława, jeden zastęp JRG Ciechanów oraz OSP ze Stupska. Droga jest na razie nieprzejezdna, policja organizuje objazdy – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
XxX

O kur..cze i znowu WCI.Ciekawe, który zawinił …….?

Czytelnik

Ja na „czołówkę” to BMW ma w niezłym stanie przód, uderzenie poszło w prawą stronę, więc jaki był przebieg wypadku.??

Adam

BMW jechało w stronę Mławy (prawidłowo) Audi w stronę Ciechanowa i wyprzedzalo tiry. Kierowca audi nie zdążył wyprzedzić i żeby uniknąć masakry uciekł do rowu po swojej lewej stronie.

kierowca

jedzie codzienne ta trasa i widzę jak wyprzedzają na ciągłej lini i pod górkę

kierowca

nic dziwnego ze sa wypadki ludzie wyprzedzająca pod górkę na lini ciągłej ,