Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już wkrótce Zlot Morsów i Foczek, zapraszamy


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iłowie – Osadzie zaprasza 17 lutego na dwie imprezy nad Zalewem Ruda. O godzinie 14:00 odbędzie się Zimowy Marsz Nording Walking, a o 15:30 zimową kąpiel zaplanowana jest dla morsów i foczek. Uwaga! W morsowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, młodsi jedynie pod opieką rodzica bądź opiekuna.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
2 lata temu

Składam gorące podziękowania moim przyjaciołom, kolegom i znajomym za wsparcie podejmowanych inicjatyw, a przeciwnikom za to że dzieki nim twardo stąpam po zmarzniętej ziemi. Pozdrawiam równiegorąco jednych i drugich. Do zobaczenia na IX Zlocie. Pieknie jak zwykle dziękuję Szanownej Redakcji za umieszczenie informacji o wydarzeniu. Miłego dnia Państwu życzę.

Cerber
Cerber
2 lata temu

A może to przeciwnicy polityczni, no nie dziwiłabym się takiemu zachowaniu. polityka to choroba cywilizacyjna każdej epoki. no ale niech chociaż staną w szranki z patosem i oni pokażą co robią prócz drukowania plakatów i ulotek, uśmieszków i mamienia ciepłymi słowami… kabaret manekinów, sorry zoombi. Jaja to mało powiedziane… Strzygi są czujne.

Paweł
Paweł
2 lata temu

Trudno komentować złośliwość niektórych osób , ale uważam, że są one dla Piotra jedynie motywacja do dalszego działania. Wiadomo, że takie akcje komuś nie leżą ( wiersz o trzech krolach)… Dzieki Piotrowi to wszystko działa , przyciąga to nowych młodych ludzi, nawet z poza mlawy zjeżdżają się grupy Morsów. Jeżeli komus się nie podoba taka forma spedzania wolnego czasu niech siedzi w domu.
Uważam, że na tej imprezie może paść nowy rekord.
Pozdrawiam

Helena
Helena
2 lata temu

Drodzy Państwo jestem wierną czytelniczką tego portalu ale jeszcze nie zdarzyło mi się bym widziała taki wylew nienawiści i zaciekłości wobec innych inicjatyw organizowanych przez inne podmioty, co wobec morsowania.Ile trzeba mieć złej woli w sobie i demonicznych myśli by w ślepej furii dopuszczać się tylu obelg, kłamstw i złośliwości. Ile braku empatii, egoizmu i wrogiego nastawienia wobec dawania ludziom radości i uśmiechu. Ile nienawiści i wrogości, zazdrości i zawiści by kłamać i manipulować faktami. Odkąd pamiętam zawsze podziwiałam ludzi z inicjatywą, z charyzmą, działających pro publico. Z całą pewnością uważam tego pana za taką osobę i chylę czoło przed tym co robi. Nie rozumiem tych którzy w tak podły i nikczemny sposób zabiegają o zniesławienie jego i tego co robi. Podziwiam takich ludzi, trzymam kciuki, pewnie bym się dawno poddała. Ale właśnie od takich lidzi z pasją chcę się uczyć wiary we własne siły, nadziei że dam radę, siły w powodzenie. Od morsów wytrzymałości i hartu ducha. To zupełnie niespotykane by ci ludzie wchodzący do tej lodowatej wody czynili to z takim wylewem radości i zadowolenia. Gratulacje drogie foczki i morsy, szczere gratulacje. Czyńcie to co kochacie, a zawsze będziecie szczęśliwi.

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu
Reply to  Helena

Pani Heleno
co niektórzy boją się po prostu o swoje ciepłe posadki i dlatego opluwają Pana Piotra, Grupę Zalewski. Innego powodu takich wrogich, ośmieszających zachowań nie widzę. Rok wyborczy się zaczął, a więc klakierzy władz ruszyli do ataku pełną parą.
Pan Piotr jest człowiekiem bardzo zaangażowanym w działalność na rzecz lokalnej społeczności i to nie tylko mieszkańców gminy Iłowo, bardzo dużo robi dla młodzieży. Niektórzy zazdroszczą mu sukcesów i wyrazów uznania oraz poparcia jakie ma w społeczeństwie.

Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
2 lata temu

Ideą zlotów foczek i mprsów Szanowni Państwo nie jest bicie rekordów ale propagowanie morsowania jako formy zdrowego stylu życia. Już w ubiegłym roku było punktualne wejście do przerębla. Proszę nie szukać dziury w całym. Jeśli ktoś nie ma życzenia z Państwa zjawiać się na imprezie przymusu żadnego nie ma. Jeśli będziecie super.
Podczas zlotu chodzi o dobrą zabawę. Rekordy są tylko przy okazji. Jeśli na 9 razy raz było mniej 5 osób czy 6 osób to przecież nie ma tragedii. Nawet jak będzie polowa to też super. Pojawiają się wciąż osoby którym wszystko co robimy przeszkadza, narzekają, plują, obrzucają błotem, złorzeczą , wymyślają niedorzeczności. Proszę Państwa jeśli ktoś z Was ma przyjść tylko po to by narzekać to proszę nie przychodźcie. Nie chcę być powodem Waszego nieszczęścia i smutku. Jeśli natomiast macie takie życzenie serdecznie Państwa już dziś zapraszam gorąco.

Observer
Observer
2 lata temu

Następny atak? tym razem na Pana Piotra?
Oj, ktoś tu zaczyna robić w g.cie 😀 😀 😀

Nie dla morsowania
Nie dla morsowania
2 lata temu

Godzina była tak pózna by ukryć brak pobicia rekordu. Trener wiedział, że cięzko będzie dopiać liczby uczestników niezbędnych do rekordu. W roku ubiegłym rekordu nie było. To była totalna klapa. Klęska, nieuadana akcja

Mors z Ciehanowa
Mors z Ciehanowa
2 lata temu

I być nie musiało. Klapę to na oczach z zawiści mości puszałku.Super impreza

Mors z Ciehanowa
Mors z Ciehanowa
2 lata temu

Przypomnę tylko, że wyznaczona godzina była dlatego by uczestnicy mogli zobaczyć pokaz sztucznych ogni który był dla nich przyvotowany. Pana złośliwości do Pana z całą pewnością wrócą proszę się przygotować na potworny wstrząs. Zdrowia z całego serca panu życzę.

Igor
Igor
2 lata temu

To jest fajna impreza. Od kilku lat morsuję. Po mimo, że za każdym razem jestem jako obserwator to jeszcze nigdy nie wchodziłem jako uczestnik. Wszystko przez brak organizacji. Irytuje mnie te przeciąganie wejścia by padł ten rekord. Przecież nie o to tu powinno chodzić rekord może być dodatkiem podstawą powinna być dobra zabawa. Ludzie się rozgrzewają a za chwilę marzną wyczekując tego wejścia. Jednego roku tak wszystko przeciągali iż zrobiło się ciemno. Auta musiały swoimi lampami oświetlić kompielisko. Panie Piotrze niech Pan wyciąga wnioski. Niech 16 to będzie 16 nie 2 h później. Myślę, że taką postawą co roku będzie więcej chętnych na ten rekord.

Igor
Igor
2 lata temu
Reply to  Igor

Kąpielisko*

Mors
Mors
2 lata temu
Reply to  Igor

Nikt nikogo nie zmusza, po co przyłazisz i marudzisz. Nie rozbieraj się i noe marznij. Bo zachowujesz jak stara zmarznięta baba . Jestem od początku i organizacja zawsze jest super. A tacy jak ty wszystko wiedzą lepiej. Co za ludzie!!! Fe.

Zwolenniczka morsowania
Zwolenniczka morsowania
2 lata temu
Reply to  Igor

Proszę pana proszę również dać szansę dojezdnym z Ciechanowa z Płońska z Działdowa , a nawet Warszawy czy Torunia. Myśli Pan tylko o sobie. Nie ponosi Pan żadnych kosztów. Mors powinien wiedzieć by nie rozbierałlć się 15 minut przed wejściem a tylkona sygnał organizatora. Wejście nie jest dla szpanu tylko dla zabawy. To dziesiątki osób które chcą spróbować wspólnego wejścia. Ludzie kładździe się spać pod pierzynę, ciepłe bambosze na stópki i mleczko z miodem. Po co się trudzić i marudzić.trzeba jechać na różne zloty i zobaczyć,porównać i podziękować. Jrdyna taka ompreza w regionie ale wciąż są wśród was tacy którzy zieją niezadowoleniem i pretensjonnalnością. A to lód jest, a to go nie ma, a to śnieg pada, a to nie pada, a to ciemno, a to zimno,to, a tamto. Idźcie Wy z Panem Bogiem na Bahama i tam dopiero się pobawcie, a nie tu co tyle czasu i zdowia możecie stracić. Po co dla jakiegoś dyplomu, pucharu, czy medalu nie mówiąc o poczęstunku.Jesteście tylko zwykłymi heyterami którzy nic nie mają wspólnego z morsowaniem. Siedźcie w domowym zaciszu i płaczcie że wam zimno, a nie tylko aby łaty przypinacie. Pokażcie co wy robocie i jak mądrale i kpiarze. Pozdrawiam tych którym zima miła. Udanego morsowania Panie Piotrze trzymam kciuki. Oby tak dalej. Niech nauczą się te gadające głowy pracy i pokory. Róbcie swoje wspaniała robota.

Zwolenniczka morsowania
Zwolenniczka morsowania
2 lata temu
Reply to  Igor

Pamìęta Pan pokaz sztucznych ogni? Ta pora wejścia do wody była celowo tak ustalona. Ale oczywiście robi pan z tego celowe opóźnianie. No nie ładnie, nie ładnie.

Mors z Ciehanowa
Mors z Ciehanowa
2 lata temu
Reply to  Igor

Był pokaz sztuczny ogni, to było w panie proszę pana czepialskiego.z całym szacunkiem. Warto pamiętać by bez powodu nikogo z organizatorów nie obrażać.