Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Już wkrótce Zlot Morsów i Foczek, zapraszamy


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iłowie – Osadzie zaprasza 17 lutego na dwie imprezy nad Zalewem Ruda. O godzinie 14:00 odbędzie się Zimowy Marsz Nording Walking, a o 15:30 zimową kąpiel zaplanowana jest dla morsów i foczek. Uwaga! W morsowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, młodsi jedynie pod opieką rodzica bądź opiekuna.

KSP Mława nabór

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

16 - liczba komentarzy w artykule "Już wkrótce Zlot Morsów i Foczek, zapraszamy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Piotr Olszewski
Gość

Składam gorące podziękowania moim przyjaciołom, kolegom i znajomym za wsparcie podejmowanych inicjatyw, a przeciwnikom za to że dzieki nim twardo stąpam po zmarzniętej ziemi. Pozdrawiam równiegorąco jednych i drugich. Do zobaczenia na IX Zlocie. Pieknie jak zwykle dziękuję Szanownej Redakcji za umieszczenie informacji o wydarzeniu. Miłego dnia Państwu życzę.

Cerber
Gość

A może to przeciwnicy polityczni, no nie dziwiłabym się takiemu zachowaniu. polityka to choroba cywilizacyjna każdej epoki. no ale niech chociaż staną w szranki z patosem i oni pokażą co robią prócz drukowania plakatów i ulotek, uśmieszków i mamienia ciepłymi słowami… kabaret manekinów, sorry zoombi. Jaja to mało powiedziane… Strzygi są czujne.

Paweł
Gość

Trudno komentować złośliwość niektórych osób , ale uważam, że są one dla Piotra jedynie motywacja do dalszego działania. Wiadomo, że takie akcje komuś nie leżą ( wiersz o trzech krolach)… Dzieki Piotrowi to wszystko działa , przyciąga to nowych młodych ludzi, nawet z poza mlawy zjeżdżają się grupy Morsów. Jeżeli komus się nie podoba taka forma spedzania wolnego czasu niech siedzi w domu.
Uważam, że na tej imprezie może paść nowy rekord.
Pozdrawiam

Helena
Gość
Drodzy Państwo jestem wierną czytelniczką tego portalu ale jeszcze nie zdarzyło mi się bym widziała taki wylew nienawiści i zaciekłości wobec innych inicjatyw organizowanych przez inne podmioty, co wobec morsowania.Ile trzeba mieć złej woli w sobie i demonicznych myśli by w ślepej furii dopuszczać się tylu obelg, kłamstw i złośliwości. Ile braku empatii, egoizmu i wrogiego nastawienia wobec dawania ludziom radości i uśmiechu. Ile nienawiści i wrogości, zazdrości i zawiści by kłamać i manipulować faktami. Odkąd pamiętam zawsze podziwiałam ludzi z inicjatywą, z charyzmą, działających pro publico. Z całą pewnością uważam tego pana za taką osobę i chylę czoło przed… Czytaj więcej »
Jarząbek
Gość

Pani Heleno
co niektórzy boją się po prostu o swoje ciepłe posadki i dlatego opluwają Pana Piotra, Grupę Zalewski. Innego powodu takich wrogich, ośmieszających zachowań nie widzę. Rok wyborczy się zaczął, a więc klakierzy władz ruszyli do ataku pełną parą.
Pan Piotr jest człowiekiem bardzo zaangażowanym w działalność na rzecz lokalnej społeczności i to nie tylko mieszkańców gminy Iłowo, bardzo dużo robi dla młodzieży. Niektórzy zazdroszczą mu sukcesów i wyrazów uznania oraz poparcia jakie ma w społeczeństwie.

Piotr Olszewski
Gość
Ideą zlotów foczek i mprsów Szanowni Państwo nie jest bicie rekordów ale propagowanie morsowania jako formy zdrowego stylu życia. Już w ubiegłym roku było punktualne wejście do przerębla. Proszę nie szukać dziury w całym. Jeśli ktoś nie ma życzenia z Państwa zjawiać się na imprezie przymusu żadnego nie ma. Jeśli będziecie super. Podczas zlotu chodzi o dobrą zabawę. Rekordy są tylko przy okazji. Jeśli na 9 razy raz było mniej 5 osób czy 6 osób to przecież nie ma tragedii. Nawet jak będzie polowa to też super. Pojawiają się wciąż osoby którym wszystko co robimy przeszkadza, narzekają, plują, obrzucają błotem,… Czytaj więcej »
wpDiscuz