Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wpadł na kradzieży butelki wódki. Kosztowała go drogo


Sobotni, karnawałowy wieczór to dobry czas by napić się wódki – tak przynajmniej uznał jeden z mieszkańców Przasnysza, który 20 stycznia wieczorem ruszył po flaszkę do sklepu. Nie zamierzał jednak za nią płacić. I nie był to dobry pomysł.

– 20 stycznia o godz.20:04, w Przasnyszu w sklepie „Biedronka” przy ul. Piłsudskiego mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży  jednej butelki wódki „Parkowa” o poj. 0,5 l. Mężczyznę ukarano mandatami karnymi za kradzież i zakłócanie porządku publicznego – podaje nadkom. Ewa Nowak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin 1
mławianin 1
2 lata temu

Sam nie wiem ale ostatnio coś się na portalu codziennik, czyżby nie było tematów w Mławie, że muszę ? czytać relacje z innych ościennych miast. ADMIN czyżbyś zamierzał się wyprowadzić z Mławy.

Mławiak
Mławiak
2 lata temu

Wow! wiadomość miesiąca i to jeszcze z Przasnysz he…