Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukazał się pierwszy numer Radzanowskich Zeszytów Historycznych


W dniu 20 stycznia odbyło się spotkanie promujące pierwszy RZH wydany przez Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie pod redakcją Pana Waleriana Piotrowskiego (red. naczelny), Pana Stefana Chrzanowskiego oraz Pani Anity Ziółkowskiej.

Wydanie zeszytów sfinansowane zostało ze środków Urzędu Gminy w Radzanowie. Jest to pierwszy 120 stronicowy zeszyt opisujący historię naszej „Radzanowskiej Ziemi”. Zachęcamy wszystkich do lektury. RZH dostępne są w GOK-u w Radzanowie.

źródło i fot. GOK Radzanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tadek Sokołowski z Inowrocławia
Tadek Sokołowski z Inowrocławia
2 lata temu

Piękna akcja lokalnych pasjonatów tej małej Ojczyzny.Przeczytałem już pierwszy zeszyt i jestem pełen uznania dla jego twórców.Zawiera on bardzo ciekawe wiadomości źródłowe dotyczące historii powstania Radzanowa i okolic.Pochodzę z Wygody,która jest na dawnych mapach i treści zawarte w tym pierwsxym zeszycie są mi bardzo bliskie.Życzę twórcom i autorom wielu sukcesów w tej jakże wspaniałej działalności.