Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nie żyje Igusia Rudnicka


Dziś rano zmarła Iga Rudnicka, uczennica SP nr 4  w Mławie. Trzy lata zmagała się dzielnie ze straszną chorobą nowotworową. O śmierci dziewczynki poinformowali jej bliscy na profilu facebookowym „Pomoc dla IGUSI w walce z nowotworem”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Serduszko Naszej Najdroższej i Najukochańszej córeczki Igusi przestało bić dziś o 08:15… ;(
Po trzech latach heroicznej walki, pełnej bólu, cierpienia i wyrzeczeń, okrutny I bezwzględny przeciwnik zwyciężył nad jej udręczonym ciałkiem, ale jej kryształowej Duszy nie zwyciężył i jest ona teraz w Domu Ojca a tam jest znów piękna, zdrowa I szczęśliwa już na wieczność i wierzymy, że stamtąd patrzy na Nas i czuwa nad Nami!
Córeczko, dziękujemy Bogu, że zesłał Nam takiego Anioła, dziękujemy za Dar Twojego życia za każdą chwilę która mogliśmy z Tobą spędzić. Nasze serca pękają z bólu, ale przecież spotkamy się i znów będziemy razem i nikt Nas nigdy już nie rozdzieli!
Kochamy Cię ponad życie!!! – napisali rodzice.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Monika Łódź

Kochana Igusia na zawsze w sercu .