Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie żyje Igusia Rudnicka


Dziś rano zmarła Iga Rudnicka, uczennica SP nr 4  w Mławie. Trzy lata zmagała się dzielnie ze straszną chorobą nowotworową. O śmierci dziewczynki poinformowali jej bliscy na profilu facebookowym „Pomoc dla IGUSI w walce z nowotworem”.


– Serduszko Naszej Najdroższej i Najukochańszej córeczki Igusi przestało bić dziś o 08:15… ;(
Po trzech latach heroicznej walki, pełnej bólu, cierpienia i wyrzeczeń, okrutny I bezwzględny przeciwnik zwyciężył nad jej udręczonym ciałkiem, ale jej kryształowej Duszy nie zwyciężył i jest ona teraz w Domu Ojca a tam jest znów piękna, zdrowa I szczęśliwa już na wieczność i wierzymy, że stamtąd patrzy na Nas i czuwa nad Nami!
Córeczko, dziękujemy Bogu, że zesłał Nam takiego Anioła, dziękujemy za Dar Twojego życia za każdą chwilę która mogliśmy z Tobą spędzić. Nasze serca pękają z bólu, ale przecież spotkamy się i znów będziemy razem i nikt Nas nigdy już nie rozdzieli!
Kochamy Cię ponad życie!!! – napisali rodzice.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Monika Łódź
Monika Łódź
2 lata temu

Kochana Igusia na zawsze w sercu .