Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

To był wyjątkowy koncert! – zapraszamy na fotorelację


Najbardziej znane przeboje z oper, operetek i musicali a także najpiękniejsze pieśni i kolędy zabrzmiały w sobotę 20 stycznia br. w Mławskiej Hali Sportowej. To dla mławskiej publiczności w noworocznym koncercie zaprezentowali się soliści Polskiej Opery Kameralnej – Paulina Janczaruk, Andrzej Niemierowicz, Kazimierz Kowalski.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Koncert rozpoczął się narodowym akcentem – Arią Miecznika z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki. Potem Paulina Janczaruk, Andrzej Niemierowicz, Kazimierz Kowalski przy akompaniamencie Ewy Szpakowskiej poprowadzili słuchaczy przez największe przeboje światowych oper, a potem operetek i musicali. Uczestnicy imprezy świetnie się bawili śpiewając z artystami znane pieśni i kolędy. Publiczność podziękowała artystom gromkimi brawami! Noworoczne życzenia dla mieszkańców powiatu złożył starosta mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
mławianka

bardzo przyjemny to był koncert 🙂

Wanda

Byłam. Ładny koncert. Piękne udekorowana scena dodawała świątecznej atmosfery.