Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

To był wyjątkowy koncert! – zapraszamy na fotorelację


Najbardziej znane przeboje z oper, operetek i musicali a także najpiękniejsze pieśni i kolędy zabrzmiały w sobotę 20 stycznia br. w Mławskiej Hali Sportowej. To dla mławskiej publiczności w noworocznym koncercie zaprezentowali się soliści Polskiej Opery Kameralnej – Paulina Janczaruk, Andrzej Niemierowicz, Kazimierz Kowalski.

KSP Mława nabór

Koncert rozpoczął się narodowym akcentem – Arią Miecznika z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki. Potem Paulina Janczaruk, Andrzej Niemierowicz, Kazimierz Kowalski przy akompaniamencie Ewy Szpakowskiej poprowadzili słuchaczy przez największe przeboje światowych oper, a potem operetek i musicali. Uczestnicy imprezy świetnie się bawili śpiewając z artystami znane pieśni i kolędy. Publiczność podziękowała artystom gromkimi brawami! Noworoczne życzenia dla mieszkańców powiatu złożył starosta mławski Włodzimierz Adam Wojnarowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "To był wyjątkowy koncert! – zapraszamy na fotorelację"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianka
Gość

bardzo przyjemny to był koncert 🙂

Wanda
Gość

Byłam. Ładny koncert. Piękne udekorowana scena dodawała świątecznej atmosfery.

wpDiscuz