Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin uderzył autem w budynek, pozostawił uwięzionego w nim rannego pasażera


Ciechanowska Policja prowadzi czynności wyjaśniające w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło 21 stycznia br. około godz. 1:30 w miejscowości Grudusk. W wyniku zdarzenia ranny został 24-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca samochodu audi wraz z pasażerem jechał od strony m. Rąbież Gruduski do m. Grudusk. Pojazd przejechał przez wysepkę znajdującą się na rondzie a następnie uderzył w ogrodzenie po czym uderzył w ścianę budynku . W chwili dojazdu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych oraz patrolu policji, w pojeździe znajdował się tylko pasażer audi, który był zakleszczony w pojeździe. Kierowca samochodu oddalił się przez naszym przybyciem. Poszkodowany pasażer został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Wczoraj został zatrzymany 24-letni mieszkaniec pow. mławskiego, który jest podejrzewany o kierowanie pojazdem audi.
Trwają czynności policji w tej sprawie.

źródło: kom. Jolanta Bym KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments