Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławianin uderzył autem w budynek, pozostawił uwięzionego w nim rannego pasażera


Ciechanowska Policja prowadzi czynności wyjaśniające w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło 21 stycznia br. około godz. 1:30 w miejscowości Grudusk. W wyniku zdarzenia ranny został 24-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca samochodu audi wraz z pasażerem jechał od strony m. Rąbież Gruduski do m. Grudusk. Pojazd przejechał przez wysepkę znajdującą się na rondzie a następnie uderzył w ogrodzenie po czym uderzył w ścianę budynku . W chwili dojazdu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych oraz patrolu policji, w pojeździe znajdował się tylko pasażer audi, który był zakleszczony w pojeździe. Kierowca samochodu oddalił się przez naszym przybyciem. Poszkodowany pasażer został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Wczoraj został zatrzymany 24-letni mieszkaniec pow. mławskiego, który jest podejrzewany o kierowanie pojazdem audi.
Trwają czynności policji w tej sprawie.

źródło: kom. Jolanta Bym KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz