Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga, przerwy w działaniu banków. Już w ten weekend


Już od dzisiejszej nocy, niektóre banki planują prowadzenie prac konserwacyjnych w systemach. Mogą wystąpić problemy z wpłatą i wypłatą gotówki we wpłatomatach i bankomatach, a także brak dostępu do bankowości internetowej. Czy masz konto w jednym z tych banków?


ING Bank Śląski

W przypadku ING część usług będzie niedostępna w nocy z niedzieli 21 stycznia na poniedziałek 22 stycznia. Od północy do godziny 5.00 rano w poniedziałek nie będą działały wpłatomaty, płatności BLIK, płatności Mastercard w telefonie, aplikacja na telefon Moje ING mobile, system ING CardsOnLine (odpowiedzialny za prezentację danych kartowych, transakcji i wyciągów). Wyłączony też będzie system rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir.

Credit Agricole.

Również w nocy z niedzieli na poniedziałek problemy będą mieli klienci Credit Agricole. Od godz. 4.00 do 6.00 nie będzie można korzystać z bankomatów i kart obsługiwanych przez Bank Zachodni WBK, w tym kart płatniczych Credit Agricole.

Bank Pocztowy

Tej samej nocy w tych samych godzinach, co w przypadku Credit Agricole, klienci Banku Pocztowego nie będą mogli płacić kartami płatniczymi w sklepach.

Bank Zachodni WBK

Dzień wcześniej z utrudnieniami muszą się liczyć klienci BZ WBK. W nocy z soboty na niedzielę, od północy do godz. 1.30, będzie problem z korzystaniem z bankowości internetowej i mobilnej.

mBank

Również w nocy z soboty na niedzielę, od godz. 2.00 do 6.00, trzeba szykować się na problemy w mBanku – nie będzie działała płatność kartą, wypłaty z bankomatów i wpłaty do wpłatomatów. Te same utrudnienia dotyczą klientów Orange Finanse.

PKO

Od godz. 3.00 do 4.00 w niedzielę 21 stycznia nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO”. W czasie trwania przerwy działanie aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych. Wszystkie karty płatnicze PKO Banku Polskiego będą obsługiwane bez zakłóceń, z wyjątkiem płatności internetowych z włączoną usługą 3D Secure

źródło: Money.pl

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments