Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ferie w bibliotece w Wiśniewie


Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie organizowała w pierwszym tygodniu ferii zajęcia dla dzieci, trwały one wprawdzie tylko 3 dni, ale były spędzone bardzo intensywnie.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Pierwszego dnia rozpoczęliśmy od spotkania z Przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej, był również Komisarz Mławiak, który sprawił dzieciom nie lada niespodziankę. Panowie ze Straży Pożarnej poinstruowali zarówno naszych „Feriowiczów”, jak i nas jak udzielić pierwszej pomocy w przypadku utraty przytomności czy zadławienia.

Następnie Dzieci wysłuchały opowiadania „O Babci i Dziadku”, a później wszyscy wykonali karteczki upominkowe dla swoich Babć i Dziadków, a na deser wykrawaliśmy pierniczki, które później Panie Bibliotekarki piekły- to również miały być upominki dla Babć i Dziadków. Na końcu, za racji tego, że została nam „chwilka” zagraliśmy w kalambury.

Kolejnego dnia zaczęliśmy od przygotowania masek, które dzieci będą mogły wykorzystać podczas balu zaplanowanego na następny dzień, później zagraliśmy w grę ruchową, a na końcu dekorowaliśmy upieczone dnia poprzedniego pierniki- oj było wesoło. Po wszystkim przyszedł czas sjesty, dzieci skorzystały z przygotowanego posiłku później graliśmy w gry: pędzące żółwie, 5 sekund, walka na stołki i tradycyjnie już kalambury, które cieszą się nie słabnącą popularnością.

Ostatniego dnia zaplanowany był bal karnawałowy dla wszystkich dzieci prowadzony przez Magdę i Szymona z „Imprezy jak marzenie”, były różne gry i zabawy, dzieciaki nauczyły się nowych układów tanecznych. Na zakończenie zamówiliśmy pizzę aby dzieci się posiliły i miały siłę tańczyć na dyskotece:). Mamy nadzieję, że czas spędzony w Bibliotece dzieci uznają za ciekawy i interesujący i wrócą do nas:)

źródło i fot:GBP w Wiśniewie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x