Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ćwiczy grupa Combat Girls. I ty możesz dołączyć


Od 8.01.2018 w Mławskiej Hali Sportowej odbywają się zajęcia samoobrony dla kobiet Combat Girls. Są to regularne treningi samoobrony podyktowane Paniom, które chcą aktywnie spędzać czas, a jednocześnie poznać skuteczne techniki samoobrony systemu Combat Hosinsul.

KSP Mława nabór

Panie oprócz technik samoobrony poznają podstawy boksu, kopnięć, crossfit. Bedą uczyły się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej i wiele innych. Ponadto ciekawostką jest to, że w ofercie są zajęcia z obsługi broni palnej oraz szkolenia strzeleckie. Organizatorem programu jest klub Akademia Sztuk Walk Senshi, którego głównym instruktorem jest Artur Możdżonek. Partnerem zaś jest Grzegorz Wyszomierski założyciel systemu Modern Combat Hosinsul, który od wielu lat zajmuje się bezpieczeństwem pań na terenie Warszawy. Zapisy trwają przez cały czas, ponieważ nie jest to kurs, tylko regularne treningi. Panie chcące dołączyć do wojowniczek Combat Girls muszą skontaktować się pod nr tel 690046962 lub przyjść na trening w poniedziałek lub środę o godz. 20:00.

źródło: organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz