Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ćwiczy grupa Combat Girls. I ty możesz dołączyć


Od 8.01.2018 w Mławskiej Hali Sportowej odbywają się zajęcia samoobrony dla kobiet Combat Girls. Są to regularne treningi samoobrony podyktowane Paniom, które chcą aktywnie spędzać czas, a jednocześnie poznać skuteczne techniki samoobrony systemu Combat Hosinsul.


Panie oprócz technik samoobrony poznają podstawy boksu, kopnięć, crossfit. Bedą uczyły się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej i wiele innych. Ponadto ciekawostką jest to, że w ofercie są zajęcia z obsługi broni palnej oraz szkolenia strzeleckie. Organizatorem programu jest klub Akademia Sztuk Walk Senshi, którego głównym instruktorem jest Artur Możdżonek. Partnerem zaś jest Grzegorz Wyszomierski założyciel systemu Modern Combat Hosinsul, który od wielu lat zajmuje się bezpieczeństwem pań na terenie Warszawy. Zapisy trwają przez cały czas, ponieważ nie jest to kurs, tylko regularne treningi. Panie chcące dołączyć do wojowniczek Combat Girls muszą skontaktować się pod nr tel 690046962 lub przyjść na trening w poniedziałek lub środę o godz. 20:00.

źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x