Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Problemy z akumulatorem? Zadzwoń do Straży Miejskiej


Prawdziwa zima dopiero się zaczyna, więc dobrze zapamiętać, że Straż Miejska dysponuje urządzeniem rozruchowym i może pomóc uruchomić nasze auto.

KSP Mława nabór

– Interweniujemy w sytuacjach, gdy unieruchomione auto znajduje się w przestrzeni miejskiej. Jeśli ktoś ma problem z samochodem na prywatnej posesji, musi inaczej organizować pomoc – zastrzega komendant Marek Wysocki.

Tej zimy funkcjonariusze straży pomogli już kilku mieszkańcom, a ubiegły sezon był rekordowy.  – Najczęściej uruchamialiśmy samochody, które czekały na właścicieli pod zakładami pracy lub na osiedlach mieszkalnych – informuje komendant.

Urządzenie rozruchowe to zewnętrzny akumulator, który po każdym użyciu jest ładowany przez strażników, tak aby był gotowy, gdy wpłynie wezwanie. W sprawie rozładowanych akumulatorów do Straży Miejskiej można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00 wybierając numer 23 654 64 50 wew. 902 lub 986.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

11 - liczba komentarzy w artykule "Problemy z akumulatorem? Zadzwoń do Straży Miejskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
sKOŁOwany
Gość

A mi się podoba ze Straż Miejska coś robi.
Nie każdy ma assistance i może sobie pozwolić zadzwonić po pomóc.
Nie każdy mam kable w samochodzie by się wspomóc od kogoś.
I nie zawsze jest ten KTOŚ kto chce pomóc.
Niestety żyjemy w kraju gdzie leżącego się ominie bez pomocy A co mówić o samochodzie gdzie zazdrość zabija wręcz..
To się chwali ze chcą pomóc.

A.K.
Gość

Święte słowa. Złośliwość rzeczy martwych często uświadamia, że tak naprawdę można liczyć na siebie. Czasem trafi się dobra dusza, więc trzeba docenić pomoc.

Adam
Gość

Czy ja napisalem nie wyrazie czy poprostu nie umiesz czytac ze zrozuminiem jezeli dzieli pas zieleni a ja nie chodze po mlawskich ulicach ktore wyminiles i nie sprawdzam czy jest tam pas zieleni

Z bliska
Gość
No tak ja pisze o konretach, a ty jak widac bujasz w oblokach i najlepiej spuentowac ze nie umiem czytac twoja ocena nie dotyczy wszystkich miedzkancow, i wedlug mego rozeznania w Mlawie wystepuje na nie licznych ulicach. Mi przedewszystkim chodzi o to ze Straz Miejska, nie spelnia zadan do ktorych zostala powolana, zacznij chodzic po mlawskich ulicach bo to dobrr dla twego zdrowia, no i sam sie przekonasz ze w Mlawie takich sytuacji o jakich pisales jrst znika ilosc , a ztrszto co ci tlumaczyc jak ty bez czytania chodzenia wied, wiedz ws,ystko lepiej, iniech tsk zostanie.
Z bliska
Gość
Adam, ja się nie mylę a jeśli już chcesz błysnąć swym intelektem, to nie wprowadzaj ludzi w błąd, gdzie masz takie sytuacje, jakie sam opisałeś , czy występuje to na ulicach które wymieniłem, NIE a więc jesteś w błędzie. Właściciel jest zwolniony z oczyszczania tylko wtedy jeśli do granicy jego nieruchomości przylega pas zieleni która tak jak chodnik jest własnością gminy, a chodnik znajduje się dopiero za pasem zieleni, to w takim wypadku gmina powinna sprzątać chodnik, ponieważ nie jest on położony bezpośrednio przy posesji—to mówi ustawa ( z dnia 13 września 1996r) którą powinieneś dokładnie przeczytać, bo w niej… Czytaj więcej »
Adam
Gość

I tu sie mylisz jesli dzialke o chodnik dzieli pas zieleni nie jest w obowiazku mieszkanca dzialki odsniezanie chodnika

Z bliska
Gość
STRAŻ MIEJSKA—-to jest naprawdę zbędny wydatek z budżetu Rady Miasta, jeśli ten stwór ma służyć tylko do takich spraw. Po obfitych opadach śniegu z ciekawości spacerowałem po kilku mławskich ulicach, i tak się zastanawiam, dlaczego ten „NIBY GWIAZDKOWY KOMENDANT KTÓREMU NA PAGONACH BRAKUJE JUŻ TYLKO WĘŻYKA GENERALSKIEGO” nie wyśle swej załogi, aby przeszła się po ulicach miasta np. Padlewskiego, Kopernika, Wójtostwo–i wielu innych, i zwróciła uwagę mieszkańcom posesji, że do nich należy odśnieżanie chodnika, przy swej posesji, a jak nie poskutkuje uwaga, to Panowie strażnicy mają mandaty, które powinny właścicieli posesji przywołać do porządku. Co ja pisze rozmarzyłem się troszeczkę… Czytaj więcej »
wpDiscuz