Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ostrzeżenie dla Mazowsza: Będzie bardzo ślisko!


Dziś (19 stycznia 2018 r.) od godziny 17:00 do godziny 10:00 w sobotą 20 stycznia 2018 r. na terenie całego województwa mazowieckiego mają wystąpić niebezpieczne oblodzenia.

KSP Mława nabór

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, za pośrednictwem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przesłało do Urzędu Miasta Mława ostrzeżenie w związku z przewidywanym oblodzeniem.

Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Będzie bardzo ślisko! Temperatura minimalna powietrza wyniesie od -4°C do -2°C, przy gruncie może spaść do -5°C. Według synoptyków prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 85 procent.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ostrzeżenie dla Mazowsza: Będzie bardzo ślisko!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Observer
Gość

a piasku brak…

wpDiscuz