Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ostrzeżenie dla Mazowsza: Będzie bardzo ślisko!


Dziś (19 stycznia 2018 r.) od godziny 17:00 do godziny 10:00 w sobotą 20 stycznia 2018 r. na terenie całego województwa mazowieckiego mają wystąpić niebezpieczne oblodzenia.


Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, za pośrednictwem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przesłało do Urzędu Miasta Mława ostrzeżenie w związku z przewidywanym oblodzeniem.

Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Będzie bardzo ślisko! Temperatura minimalna powietrza wyniesie od -4°C do -2°C, przy gruncie może spaść do -5°C. Według synoptyków prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 85 procent.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Observer
Observer
4 lata temu

a piasku brak…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x