Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Na ulicy Długiej spłonął renault


Dziś około godziny 12-tej na ulicy Długiej w Mławie zapalił się samochód osobowy Renault Scenic. Działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Strażacy ugasili pożar podając jeden prąd wody w natarciu. Według straży prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej auta. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Mechanik
Gość
Mechanik

Strasznie nieudany model Renault. Instalacja elektryczna i elektronika psuje się na potęgę. Znajomy kiedyś kupił scenica za 16 tyś., włożył 3 tyś. (turbina, naprawa instalacji itd.), i sprzedał za 8 tyś., interes życia.