Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Komisarz Mławiak w Szreńsku


Akcja profilaktyczna naszego Komisarza Mławiaka trwa – tym razem ulubiony przez dzieci, pluszowy policjant spotkał się z dziećmi, spędzającymi ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Szreńsku. Dzieci rozmawiały o zasadach bezpieczeństwa z dzielnicowym Arkiem oraz panią Kamilą z zespołu profilaktyki społecznej. Pozdrawiamy dzieci ze Szreńska i okolic i życzymy wspaniałych ferii.

Słoneczne ogrody Mława

źródło i fot: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mama

Super! Fajne ferie mieli w goku. Moje dziecko też chodziło i było bardzo zadowolone.