Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zablokowany wyjazd z Mławy w okolicach wieży


Opady śniegu i śliskość na drogach powodują, że sparaliżowany jest jeden z wyjazdów z Mławy. Sznur pojazdów ciężarowych i osobowych stoi już od zakładu energetycznego. Ciężarówki blokują podjazd koło wieży. Całkowicie nieprzejezdny jest jeden pas ruchu  w stronę Przasnysza i Ciechanowa.


Zablokowany jest też w okolicach wieży zjazd z drogi wojewódzkiej 615 od strony Stupska, w stronę miasta. Samochody poruszają się jedynie pasem w stronę Mławy z kierunku od Szydłowa. Jak dotychczas (ok. godz. 21:15) tylko jeden TIR stoi przed Wiaduktem Rypińskim od strony Wólki. Poza tym, wiadukt jest przejezdny

red.

Zobacz także…

Uwaga kierowcy, niespodzianka!

Wypadek pod Konopkami

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
zdzisiuleczek
zdzisiuleczek
3 lata temu

hia hia hia

Gość
Gość
3 lata temu

Zima stulecia

Gość
Gość
3 lata temu

Bardzo ciekawa jestem tego jak jutro większość ludzi dotrze do pracy. Od czego są drogowcy ??

Gość
Gość
3 lata temu

XXI wiek lepiej wróćmy do sredniowiecz

WML
WML
3 lata temu

Wiadukty w Mławie to jakaś porażka. Kiepski projektant to projektował. To już w Ilowie są dużo dużo lepsze. Ktoś ma dużą wyobraźnię, myśli że to ślimaki w stolicy.

Kazik
Kazik
3 lata temu

Tam to juz tradycja. Tir z pasza nie mogl tez ruszyc z pod swiatel na warszawskiej w strone Ciechanowa. WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD nawet na odcinku kilkudziesieciu metrow gdzie samochody zatrzymuja sie nikt nie odsnieza.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu

A co na to Starostwo, pewnie zarzadca tej drogi jest na urlopie,albo mu sol zamarzla

Anonimus
Anonimus
3 lata temu
Reply to  Z bliska

Do wiadomości. Droga Mława -Przasnysz to droga wojewódzka nie powiatowa. A w tym miejscu ciągle coś się dzieje bo jakiś nawiedzony projektant zaplanował super skrzyżowanie z genialnym podjazdem.

Jan Kowalski
Jan Kowalski
3 lata temu

zima wkoncu nie?

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

wina Burmistrza!!!

Mławianka
Mławianka
3 lata temu

Doceniam . Dziękuję

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x