Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zablokowany wyjazd z Mławy w okolicach wieży


Opady śniegu i śliskość na drogach powodują, że sparaliżowany jest jeden z wyjazdów z Mławy. Sznur pojazdów ciężarowych i osobowych stoi już od zakładu energetycznego. Ciężarówki blokują podjazd koło wieży. Całkowicie nieprzejezdny jest jeden pas ruchu  w stronę Przasnysza i Ciechanowa.

KSP Mława nabór

Zablokowany jest też w okolicach wieży zjazd z drogi wojewódzkiej 615 od strony Stupska, w stronę miasta. Samochody poruszają się jedynie pasem w stronę Mławy z kierunku od Szydłowa. Jak dotychczas (ok. godz. 21:15) tylko jeden TIR stoi przed Wiaduktem Rypińskim od strony Wólki. Poza tym, wiadukt jest przejezdny

red.

Zobacz także…

Uwaga kierowcy, niespodzianka!

Wypadek pod Konopkami

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

11 - liczba komentarzy w artykule "Zablokowany wyjazd z Mławy w okolicach wieży"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
zdzisiuleczek
Gość

hia hia hia

Gość
Gość

Zima stulecia

Gość
Gość

Bardzo ciekawa jestem tego jak jutro większość ludzi dotrze do pracy. Od czego są drogowcy ??

Gość
Gość

XXI wiek lepiej wróćmy do sredniowiecz

WML
Gość

Wiadukty w Mławie to jakaś porażka. Kiepski projektant to projektował. To już w Ilowie są dużo dużo lepsze. Ktoś ma dużą wyobraźnię, myśli że to ślimaki w stolicy.

wpDiscuz