Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
meblolux

Zablokowany wyjazd z Mławy w okolicach wieży


Opady śniegu i śliskość na drogach powodują, że sparaliżowany jest jeden z wyjazdów z Mławy. Sznur pojazdów ciężarowych i osobowych stoi już od zakładu energetycznego. Ciężarówki blokują podjazd koło wieży. Całkowicie nieprzejezdny jest jeden pas ruchu  w stronę Przasnysza i Ciechanowa.Zablokowany jest też w okolicach wieży zjazd z drogi wojewódzkiej 615 od strony Stupska, w stronę miasta. Samochody poruszają się jedynie pasem w stronę Mławy z kierunku od Szydłowa. Jak dotychczas (ok. godz. 21:15) tylko jeden TIR stoi przed Wiaduktem Rypińskim od strony Wólki. Poza tym, wiadukt jest przejezdny

red.

Zobacz także…

Uwaga kierowcy, niespodzianka!

Wypadek pod Konopkami

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

avatar
1500
zdzisiuleczek
Gość
zdzisiuleczek

hia hia hia

Gość
Gość
Gość

Zima stulecia

Gość
Gość
Gość

Bardzo ciekawa jestem tego jak jutro większość ludzi dotrze do pracy. Od czego są drogowcy ??

Gość
Gość
Gość

XXI wiek lepiej wróćmy do sredniowiecz

WML
Gość
WML

Wiadukty w Mławie to jakaś porażka. Kiepski projektant to projektował. To już w Ilowie są dużo dużo lepsze. Ktoś ma dużą wyobraźnię, myśli że to ślimaki w stolicy.

Kazik
Gość
Kazik

Tam to juz tradycja. Tir z pasza nie mogl tez ruszyc z pod swiatel na warszawskiej w strone Ciechanowa. WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD nawet na odcinku kilkudziesieciu metrow gdzie samochody zatrzymuja sie nikt nie odsnieza.

Z bliska
Gość
Z bliska

A co na to Starostwo, pewnie zarzadca tej drogi jest na urlopie,albo mu sol zamarzla

Anonimus
Gość
Anonimus

Do wiadomości. Droga Mława -Przasnysz to droga wojewódzka nie powiatowa. A w tym miejscu ciągle coś się dzieje bo jakiś nawiedzony projektant zaplanował super skrzyżowanie z genialnym podjazdem.

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski

zima wkoncu nie?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

wina Burmistrza!!!

Mławianka
Gość
Mławianka

Doceniam . Dziękuję