Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pożar na ulicy Batorego


Dziś około godziny 15:30 na poddaszu jednorodzinnego domu na ulicy Batorego wybuchł pożar. Do zdarzenia wyjechały trzy zastępy JRG Mława, w tym wóz z podnośnikiem hydraulicznym.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:35. W budynku mieszkalnym na ulicy Batorego doszło do pożaru. Prawdopodobnie na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do pożaru na poddaszu budynku i nadpaleniu uległa część drewnianej konstrukcji poddasza. Właściciele budynku jeszcze przed przyjazdem straży przygasili zarzewie. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody, aż do całkowitego ugaszenia pożaru – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500