Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Pożar na ulicy Batorego


Dziś około godziny 15:30 na poddaszu jednorodzinnego domu na ulicy Batorego wybuchł pożar. Do zdarzenia wyjechały trzy zastępy JRG Mława, w tym wóz z podnośnikiem hydraulicznym.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:35. W budynku mieszkalnym na ulicy Batorego doszło do pożaru. Prawdopodobnie na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do pożaru na poddaszu budynku i nadpaleniu uległa część drewnianej konstrukcji poddasza. Właściciele budynku jeszcze przed przyjazdem straży przygasili zarzewie. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody, aż do całkowitego ugaszenia pożaru – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500