Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożar na ulicy Batorego


Dziś około godziny 15:30 na poddaszu jednorodzinnego domu na ulicy Batorego wybuchł pożar. Do zdarzenia wyjechały trzy zastępy JRG Mława, w tym wóz z podnośnikiem hydraulicznym.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:35. W budynku mieszkalnym na ulicy Batorego doszło do pożaru. Prawdopodobnie na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do pożaru na poddaszu budynku i nadpaleniu uległa część drewnianej konstrukcji poddasza. Właściciele budynku jeszcze przed przyjazdem straży przygasili zarzewie. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody, aż do całkowitego ugaszenia pożaru – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz