Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Komisarz Mławiak w Lipowcu Kościelnym


Tym razem ekipa policjantów i strażaków, na czele z Komisarzem Mławiakiem, odwiedziła dzieci, spędzające ferie z gminnym ośrodku kultury w Lipowcu Kościelnym. Dzieci dowiedziały się jak być bezpiecznym podczas zabaw zimowych, w ruchu drogowym oraz przebywając w domu. Uczyły się także udzielania pierwszej pomocy.

elektryk Mława
Reklama


Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów, przypominając sobie o zasadach bezpieczeństwa. Opowiadały o zabawach na śniegu – wspominając nawet o błędach dorosłych, którzy organizują kuligi, przypinając sanki do ciągnika rolniczego. Policjanci ostrzegli przed taką formą zabawy, która nie tylko jest niebezpieczna ale także zabroniona. Poza utrwalaniem zasad bezpieczeństwa, dzieci uczyły się jak skutecznie wezwać pomoc. Ćwiczyły także,pod okiem strażaków, udzielanie pierwszej pomocy. Nie zabrakło także wspólnego zdjęcia z ulubionym przez dzieci Komisarzem Mławiakiem.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x