Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Komisarz Mławiak w Lipowcu Kościelnym


Tym razem ekipa policjantów i strażaków, na czele z Komisarzem Mławiakiem, odwiedziła dzieci, spędzające ferie z gminnym ośrodku kultury w Lipowcu Kościelnym. Dzieci dowiedziały się jak być bezpiecznym podczas zabaw zimowych, w ruchu drogowym oraz przebywając w domu. Uczyły się także udzielania pierwszej pomocy.

KSP Mława nabór

Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów, przypominając sobie o zasadach bezpieczeństwa. Opowiadały o zabawach na śniegu – wspominając nawet o błędach dorosłych, którzy organizują kuligi, przypinając sanki do ciągnika rolniczego. Policjanci ostrzegli przed taką formą zabawy, która nie tylko jest niebezpieczna ale także zabroniona. Poza utrwalaniem zasad bezpieczeństwa, dzieci uczyły się jak skutecznie wezwać pomoc. Ćwiczyły także,pod okiem strażaków, udzielanie pierwszej pomocy. Nie zabrakło także wspólnego zdjęcia z ulubionym przez dzieci Komisarzem Mławiakiem.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz