Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gold Team znowu najlepszy. Emocje na finiszu


Po dwóch miesiącach rywalizacji poznaliśmy mistrza halowej ligi w gminie Stupsk. Podobnie jak to miało miejsce przed rokiem, tytuł mistrzowski zgarnęli reprezentanci Gold Team. W decydującym spotkaniu okazali się lepsi od konkurentów z Amigo Konopki.


Tak się złożyło, że mimo rozegrania aż ośmiu rund, wszystko rozstrzygnęło się dopiero na finiszu. Szansę na główne trofeum zachowały trzy drużyny. W najlepszej sytuacji znajdował się Gold Team, ale ostatniego słowa nie powiedzieli także Przyjaciele oraz rewelacyjnie spisująca się ekipa Łączy Nas Piłka.

Najszybciej z mistrzostwem pożegnała się ostatnia z wymienionych drużyn. Wyraźnie nie poradziła sobie z presją – została z łatwością rozbita przez Chłopaków do Wzięcia. Na placu boju pozostały dwie ekipy. Tak się złożyło, że zmierzyły się w bezpośredniej konfrontacji.

W lepszej sytuacji znajdowali się „Złoci”. Do pełni szczęścia wystarczał im remis. Konkurenci musieli sięgnąć po pełną pulę. To zapowiadało emocje i tak faktycznie było. Zacięty bój przyniósł wiele zwrotów akcji, a przede wszystkim siedem bramek. Cztery z nich zdobyli futboliści Gold Team, zdobywając w ten sposób bezcenny komplet punktów.

Organizator zmagań, czyli Urząd Gminy Stupsk nagrodził nie tylko najlepsze drużyny. Nie zapomniał także o indywidualnych wyróżnieniach. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Jakub Różycki (Chłopaki do Wzięcia), natomiast korona króla strzelców trafiła w ręce Daniela Lisa (Gold Team). W całym sezonie zaliczył 16 trafień.

Ostatnia runda: Chłopaki do Wzięcia – Łączy Nas Piłka 7:3, Stupsk – Wola Szydłowska 0:3 – walkower, Wyszyny – Konopki Górka 1:2,  Heja Banana – Amigo Konopki 2:7, Chłopaki do wzięcia – Wola Szydłowska 4:0, Stupsk – Konopki Górka 0:3 – walkower, GOLD Team – Amigo Konopki 4:3, Wyszyny – Heja Banana 0:3 – walkower

RS

fot. gmina Stupsk

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x