Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Gold Team znowu najlepszy. Emocje na finiszu


Po dwóch miesiącach rywalizacji poznaliśmy mistrza halowej ligi w gminie Stupsk. Podobnie jak to miało miejsce przed rokiem, tytuł mistrzowski zgarnęli reprezentanci Gold Team. W decydującym spotkaniu okazali się lepsi od konkurentów z Amigo Konopki.

Słoneczne ogrody Mława

Tak się złożyło, że mimo rozegrania aż ośmiu rund, wszystko rozstrzygnęło się dopiero na finiszu. Szansę na główne trofeum zachowały trzy drużyny. W najlepszej sytuacji znajdował się Gold Team, ale ostatniego słowa nie powiedzieli także Przyjaciele oraz rewelacyjnie spisująca się ekipa Łączy Nas Piłka.

Najszybciej z mistrzostwem pożegnała się ostatnia z wymienionych drużyn. Wyraźnie nie poradziła sobie z presją – została z łatwością rozbita przez Chłopaków do Wzięcia. Na placu boju pozostały dwie ekipy. Tak się złożyło, że zmierzyły się w bezpośredniej konfrontacji.

W lepszej sytuacji znajdowali się „Złoci”. Do pełni szczęścia wystarczał im remis. Konkurenci musieli sięgnąć po pełną pulę. To zapowiadało emocje i tak faktycznie było. Zacięty bój przyniósł wiele zwrotów akcji, a przede wszystkim siedem bramek. Cztery z nich zdobyli futboliści Gold Team, zdobywając w ten sposób bezcenny komplet punktów.

Organizator zmagań, czyli Urząd Gminy Stupsk nagrodził nie tylko najlepsze drużyny. Nie zapomniał także o indywidualnych wyróżnieniach. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Jakub Różycki (Chłopaki do Wzięcia), natomiast korona króla strzelców trafiła w ręce Daniela Lisa (Gold Team). W całym sezonie zaliczył 16 trafień.

Ostatnia runda: Chłopaki do Wzięcia – Łączy Nas Piłka 7:3, Stupsk – Wola Szydłowska 0:3 – walkower, Wyszyny – Konopki Górka 1:2,  Heja Banana – Amigo Konopki 2:7, Chłopaki do wzięcia – Wola Szydłowska 4:0, Stupsk – Konopki Górka 0:3 – walkower, GOLD Team – Amigo Konopki 4:3, Wyszyny – Heja Banana 0:3 – walkower

RS

fot. gmina Stupsk

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500