Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Choinka szkolna w Zawadach


11 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyła się choinka szkolna. To jedno z najprzyjemniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez społeczność szkolną. Imprezę  przygotowali nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.

KSP Mława nabór

Punktualnie o godzinie 16.00 na odświętnie przystrojonej wiejskiej sali rozpoczęła się wspaniała zabawa przy muzyce zespołu „EMI  DANCE”. Na początku wszystkich gości powitała dyrektor szkoły – pani Barbara Stańczak, która zaprosiła do wspólnej zabawy. Choinkę uatrakcyjniła niemalże godzinna część artystyczna przygotowana przez panie: Joannę Kaczerską oraz Iwonę Dobrzeniecką. Były to bożonarodzeniowe jasełka oraz koncert świątecznych piosenek w języku angielskim. Za piękne występy wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa.

Ku wielkiej uciesze uczniów, a zwłaszcza najmłodszych, do Zawad przybył święty  Mikołaj z ogromnymi workami pełnymi prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały wielkie paczki słodyczy ufundowane przez Radę Rodziców. Nauczyciele wraz z rodzicami zadbali o bezpieczeństwo uczniów w czasie imprezy, pełniąc wyznaczone dyżury.

Choinka szkolna upłynęła w przyjemnej, życzliwej atmosferze. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor; każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Na pewno to wydarzenie przejdzie do historii szkoły jako bardzo udane.

            Źródło i fot. :SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz