Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Choinka szkolna w Zawadach


11 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyła się choinka szkolna. To jedno z najprzyjemniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez społeczność szkolną. Imprezę  przygotowali nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.


ksp Mława
Reklama

Punktualnie o godzinie 16.00 na odświętnie przystrojonej wiejskiej sali rozpoczęła się wspaniała zabawa przy muzyce zespołu „EMI  DANCE”. Na początku wszystkich gości powitała dyrektor szkoły – pani Barbara Stańczak, która zaprosiła do wspólnej zabawy. Choinkę uatrakcyjniła niemalże godzinna część artystyczna przygotowana przez panie: Joannę Kaczerską oraz Iwonę Dobrzeniecką. Były to bożonarodzeniowe jasełka oraz koncert świątecznych piosenek w języku angielskim. Za piękne występy wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa.

Ku wielkiej uciesze uczniów, a zwłaszcza najmłodszych, do Zawad przybył święty  Mikołaj z ogromnymi workami pełnymi prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały wielkie paczki słodyczy ufundowane przez Radę Rodziców. Nauczyciele wraz z rodzicami zadbali o bezpieczeństwo uczniów w czasie imprezy, pełniąc wyznaczone dyżury.

Choinka szkolna upłynęła w przyjemnej, życzliwej atmosferze. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor; każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Na pewno to wydarzenie przejdzie do historii szkoły jako bardzo udane.

            Źródło i fot. :SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x