Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

19 stycznia. Młodzi i utalentowani. Wystąpią w Mławie


W Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie od niedzieli 14 stycznia trwa XIII Kurs Wokalny prowadzony przez prof. dra hab. Tadeusza Pszonkę z Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.


W kursie biorą udział uczniowie wydziału wokalnego szkoły, którzy zgłębiają zagadnienia techniczne i interpretacyjne wykonywanych przez siebie utworów. Zwieńczeniem ich pracy będzie koncert, który odbędzie się w piątek 19 stycznia o godz. 17:00 w sali koncertowej szkoły muzycznej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!!!!

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x