Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal Karnawałowy w SP nr 2


W czwartkowe popołudnie, tuż przed feriami, odbył się – tak długo wyczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 – bal karnawałowy. W tym dniu nasza szkoła zamieniła się w krainę pełną wróżek, piratów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.


Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze swoimi przyjaciółmi, wychowawczyniami i rodzicami. Pląsy na parkiecie i wspólna zabawa z zespołem Tac Ton wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci mogły udać się do swoich sal, gdzie czekał na nie przygotowany przez rodziców poczęstunek. Pyszne słodkości i przekąski zregenerowały siły dzieci i można było dalej się bawić. Na końcu naszych najmłodszych uczniów odwiedził niesamowity gość – Święty Mikołaj, który przyniósł im prezenty. Wszyscy w doskonałych nastrojach i z wypiekami na twarzy wracali do domów, obmyślając jaki strój wybiorą na bal karnawałowy za rok.

Bale przebierańców są niezwykle lubianą formą rozrywki dla młodszych i starszych. Dostarczają ona dzieciom wielu pozytywnych przeżyć, szczerej radości i niesamowitego zadowolenia, dlatego po zakończeniu pląsów przez najmłodszych do zabawy przystąpili starsi uczniowie naszej szkoły. Bawili się wspaniale, integrując różne grupy wiekowe. Nie zabrakło konkursów, wszyscy wyróżnieni otrzymają nagrody ufundowane przez Rade Rodziców.

źródło i fot. SP nr 2

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments