Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bal Karnawałowy w SP nr 2


W czwartkowe popołudnie, tuż przed feriami, odbył się – tak długo wyczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 – bal karnawałowy. W tym dniu nasza szkoła zamieniła się w krainę pełną wróżek, piratów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

KSP Mława nabór

Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze swoimi przyjaciółmi, wychowawczyniami i rodzicami. Pląsy na parkiecie i wspólna zabawa z zespołem Tac Ton wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci mogły udać się do swoich sal, gdzie czekał na nie przygotowany przez rodziców poczęstunek. Pyszne słodkości i przekąski zregenerowały siły dzieci i można było dalej się bawić. Na końcu naszych najmłodszych uczniów odwiedził niesamowity gość – Święty Mikołaj, który przyniósł im prezenty. Wszyscy w doskonałych nastrojach i z wypiekami na twarzy wracali do domów, obmyślając jaki strój wybiorą na bal karnawałowy za rok.

Bale przebierańców są niezwykle lubianą formą rozrywki dla młodszych i starszych. Dostarczają ona dzieciom wielu pozytywnych przeżyć, szczerej radości i niesamowitego zadowolenia, dlatego po zakończeniu pląsów przez najmłodszych do zabawy przystąpili starsi uczniowie naszej szkoły. Bawili się wspaniale, integrując różne grupy wiekowe. Nie zabrakło konkursów, wszyscy wyróżnieni otrzymają nagrody ufundowane przez Rade Rodziców.

źródło i fot. SP nr 2

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz