Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Urodziny Kubusia Puchatka w SP nr 2


12 stycznia w naszej bibliotece odbyła się niezwykła impreza. Swoje urodziny obchodził u nas Kubuś Puchatek. Oprócz jubilata gościliśmy również przyjaciół Misia ze Stumilowego Lasu: Tygrysa, Kłapouchego, Królika i Prosiaczka. Na urodziny zaproszone zostały maluchy z oddziałów przedszkolnych oraz klasa Ia.


Dzieci mogły posłuchać opowiadania o Misiu o małym rozumku. Wspólnie z bajkowymi postaciami śpiewały i tańczyły. Wzięły również udział w zabawach ruchowych, a Kubuś Puchatek nauczył je swojej ulubionej wyliczanki. Nie zabrakło także zagadek związanych z postaciami ze Stumilowego Lasu – dzieci wykazały się świetną znajomością każdej postaci.

Widać było, że Kubuś Puchatek i jego przyjaciele są bardzo im bliscy, dlatego nie zabrakło głośnego odśpiewania Sto lat na cześć jubilata.

Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało od Kubusia małe co nieco.

Źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments