Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Urodziny Kubusia Puchatka w SP nr 2


12 stycznia w naszej bibliotece odbyła się niezwykła impreza. Swoje urodziny obchodził u nas Kubuś Puchatek. Oprócz jubilata gościliśmy również przyjaciół Misia ze Stumilowego Lasu: Tygrysa, Kłapouchego, Królika i Prosiaczka. Na urodziny zaproszone zostały maluchy z oddziałów przedszkolnych oraz klasa Ia.

KSP Mława nabór

Dzieci mogły posłuchać opowiadania o Misiu o małym rozumku. Wspólnie z bajkowymi postaciami śpiewały i tańczyły. Wzięły również udział w zabawach ruchowych, a Kubuś Puchatek nauczył je swojej ulubionej wyliczanki. Nie zabrakło także zagadek związanych z postaciami ze Stumilowego Lasu – dzieci wykazały się świetną znajomością każdej postaci.

Widać było, że Kubuś Puchatek i jego przyjaciele są bardzo im bliscy, dlatego nie zabrakło głośnego odśpiewania Sto lat na cześć jubilata.

Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało od Kubusia małe co nieco.

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz