Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tort, piosenki i życzenia. Dzień babci i dziadka w szkole w Grzebsku


12 stycznia 2018 roku w szkole filialnej w Grzebsku zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

KSP Mława nabór

W tym dniu dzieci zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niezwykłą niespodzianką dla zaproszonych gości okazał się tort z zapalonymi racami i zaśpiewanym przez dzieci „100 lat”.  Niejednej osobie, łezka zakręciła się  w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Następnie odbyły się liczne konkursy.

źródło i fot. Szkoła filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Tort, piosenki i życzenia. Dzień babci i dziadka w szkole w Grzebsku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
emma
Gość

pieknie przygotowana i wzruszająca uroczystość

wpDiscuz