Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tort, piosenki i życzenia. Dzień babci i dziadka w szkole w Grzebsku


12 stycznia 2018 roku w szkole filialnej w Grzebsku zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W tym dniu dzieci zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niezwykłą niespodzianką dla zaproszonych gości okazał się tort z zapalonymi racami i zaśpiewanym przez dzieci „100 lat”.  Niejednej osobie, łezka zakręciła się  w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Następnie odbyły się liczne konkursy.

źródło i fot. Szkoła filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
emma

pieknie przygotowana i wzruszająca uroczystość