Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Noworoczna choinka w SP w Nosarzewie Borowym


Dnia 11 stycznia 2018 roku w naszej szkole im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyła się Choinka Noworoczna, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki i jednocześnie rozpoczynająca ferie zimowe.

Imprezę rozpoczęły klasowe występy. Klasa zerowa pod kierunkiem pani  K.Kuligowskiej zaśpiewała i zatańczyła ,,Zimową poleczkę”. Uczniowie klasy II, III, IV i V przygotowali krótką scenkę związaną z Nowym Rokiem. Śpiewali i grali kolędy na fletach i na keyboardzie. Uczennice klas starszych śpiewały piosenki świąteczne. Nad całością czuwali   p.J.Dębska, p. A. Chlebowska i p. M. Chlebowski.

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie udali się do klas na poczęstunek. Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie Mikołaja, który w czasie zabawy odwiedził wszystkie klasy i wręczył uczniom prezenty.

Udaną zabawę zagwarantowała dobra muzyka, podczas której dzieci mogły zaprezentować swoje talenty taneczne. Wspólnie spędzone chwile upamiętniono na poniższych zdjęciach.

źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500