Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Komisarz Mławiak odwiedzi dzieci z Lipowca Kościelnego, Zawad, Łomi i Wiśniewa


Zgodnie z zapowiedziami ruszyły „Bezpieczne ferie z Komisarzem Mławiakiem”. Ulubiona przez dzieci maskotka mławskiej policji spotkała się już z dziećmi podczas 26 Finału WOŚP, odwiedziła także uczniów spędzających czas na zajęciach organizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Nie wyjeżdżając na ferie, też można się świetnie bawić, a przy okazji nauczyć nowych umiejętności. „Bezpieczne ferie z Komisarzem Mławiakiem” to akcja profilaktyczna mławskiej policji, organizowana wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Podczas zajęć dzieci dowiadują się, jak być bezpiecznym w ruchu drogowym oraz w domu, jak unikać zagrożeń, a w razie konieczności skutecznie wezwać pomoc. Strażacy uczą dzieci udzielania pierwszej pomocy, w tym resuscytacji. W tym tygodniu policjanci, strażacy i Komisarz Mławiak spotkają się z dziećmi  z Lipowca Kościelnego, Zawad, Łomi i Wiśniewa. Widzimy się wkrótce.

Źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500