Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Komisarz Mławiak odwiedzi dzieci z Lipowca Kościelnego, Zawad, Łomi i Wiśniewa


Zgodnie z zapowiedziami ruszyły „Bezpieczne ferie z Komisarzem Mławiakiem”. Ulubiona przez dzieci maskotka mławskiej policji spotkała się już z dziećmi podczas 26 Finału WOŚP, odwiedziła także uczniów spędzających czas na zajęciach organizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Mławie.

KSP Mława nabór

Nie wyjeżdżając na ferie, też można się świetnie bawić, a przy okazji nauczyć nowych umiejętności. „Bezpieczne ferie z Komisarzem Mławiakiem” to akcja profilaktyczna mławskiej policji, organizowana wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Podczas zajęć dzieci dowiadują się, jak być bezpiecznym w ruchu drogowym oraz w domu, jak unikać zagrożeń, a w razie konieczności skutecznie wezwać pomoc. Strażacy uczą dzieci udzielania pierwszej pomocy, w tym resuscytacji. W tym tygodniu policjanci, strażacy i Komisarz Mławiak spotkają się z dziećmi  z Lipowca Kościelnego, Zawad, Łomi i Wiśniewa. Widzimy się wkrótce.

Źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz