Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Hydrant w środku chodnika. Dentysta będzie miał robotę


Zdjęcie hydrantu w środku chodnika w samym Radzanowie nadesłał nam jeden z czytelników. Hydrant stoi w chodniku przy drodze powiatowej Raciąż – Radzanów.

KSP Mława nabór

– Hydrant jest tak umieszczony, że łatwo się o niego potknąć. Jest niski, stoi na środku chodnika, wieczorem naprawdę można go nie zauważyć. Gdyby obok był dentysta, na pewno miałby robotę. Jak można go tak zostawić? – pisze do redakcji czytelnik.

Hydrant stoi w chodniku przy drodze powiatowej, ale sieć wodociągowa należy do gminy.

– Pierwsze słyszę, że komuś to przeszkadza. Nikt do mnie nie zgłaszał tego problemu, nie było żadnego wniosku o przestawienie, ani od mieszkańców, ani od radnych. Hydrant w tym miejscu stoi już pewnie ze 40 lat. Tak kiedyś budowano sieci. Zresztą nie tylko w tym miejscu jest taka sytuacja., podobnie jest np. przy ulicy Mławskiej – wyjaśnia wójt Andrzej Wójcik.

– Nie było sygnałów, że komuś to przeszkadza, więc na razie nie planuję przeniesienia hydrantów. Jest ich kilka, to były by znaczne koszty. Jak będzie nadmiar pieniędzy, to będziemy myśleć – dodaje wójt.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Hydrant w środku chodnika. Dentysta będzie miał robotę"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Lenka
Gość

Nikt się nie skarżył, ale to nie zmienia faktu, że hydrant w tym miejscu stać nie może, ludzie pewnie go omijają, ale to musi być uciążliwe.Komuś się nie chce pracować,ale kasę brać to owszem.

mławianin 1
Gość

Taki Wójt to prawdziwy skarb, czeka aż ktoś zgłosi sprawę i to osobiście do niego, i najlepiej jak by przyprowadził z sobą człowieka który przestawi ten hydrant a jeszcze lepiej jak za całość jeszcze zapłaci z własnej kieszeni, to Wójt za to usługę mu da DYPLOM Z PODZIĘKOWANIEM, i podpisem Wójta. Szanowni mieszkańcy Radzanowa, czy naprawdę dalej, chcecie trzymać na stołku w swej gminie takiego nieudacznika.????

JaN
Gość

Jak problem zgłasza jedna osoba władza samorządowa traktuje go jak nienormalnego, bo przecież nikt nie zgłaszał problemu.

Kazik
Gość

Jeśli dentysta będzie miał robotę, czy ortopeda, to trzeba świadków, zdjęcia, dokumentację medyczną i do firmy zajmującej się odszkodowaniami, ważne jest kto jest zarządcą drogi czy terenu na którym doszło do wypadku

Jarząbek
Gość

Nikt nie zgłasza, a więc nie ma problemu – to jest super podejście.
Jak ktoś się wyłoży na tych hydrantach, to pamiętajcie, żeby wystąpić do gminy o o odszkodowanie, bo się ono będzie należało jak psu buda.

wpDiscuz