Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Hydrant w środku chodnika. Dentysta będzie miał robotę


Zdjęcie hydrantu w środku chodnika w samym Radzanowie nadesłał nam jeden z czytelników. Hydrant stoi w chodniku przy drodze powiatowej Raciąż – Radzanów.

– Hydrant jest tak umieszczony, że łatwo się o niego potknąć. Jest niski, stoi na środku chodnika, wieczorem naprawdę można go nie zauważyć. Gdyby obok był dentysta, na pewno miałby robotę. Jak można go tak zostawić? – pisze do redakcji czytelnik.

Hydrant stoi w chodniku przy drodze powiatowej, ale sieć wodociągowa należy do gminy.

– Pierwsze słyszę, że komuś to przeszkadza. Nikt do mnie nie zgłaszał tego problemu, nie było żadnego wniosku o przestawienie, ani od mieszkańców, ani od radnych. Hydrant w tym miejscu stoi już pewnie ze 40 lat. Tak kiedyś budowano sieci. Zresztą nie tylko w tym miejscu jest taka sytuacja., podobnie jest np. przy ulicy Mławskiej – wyjaśnia wójt Andrzej Wójcik.

– Nie było sygnałów, że komuś to przeszkadza, więc na razie nie planuję przeniesienia hydrantów. Jest ich kilka, to były by znaczne koszty. Jak będzie nadmiar pieniędzy, to będziemy myśleć – dodaje wójt.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lenka
Lenka
2 lata temu

Nikt się nie skarżył, ale to nie zmienia faktu, że hydrant w tym miejscu stać nie może, ludzie pewnie go omijają, ale to musi być uciążliwe.Komuś się nie chce pracować,ale kasę brać to owszem.

mławianin 1
mławianin 1
2 lata temu

Taki Wójt to prawdziwy skarb, czeka aż ktoś zgłosi sprawę i to osobiście do niego, i najlepiej jak by przyprowadził z sobą człowieka który przestawi ten hydrant a jeszcze lepiej jak za całość jeszcze zapłaci z własnej kieszeni, to Wójt za to usługę mu da DYPLOM Z PODZIĘKOWANIEM, i podpisem Wójta. Szanowni mieszkańcy Radzanowa, czy naprawdę dalej, chcecie trzymać na stołku w swej gminie takiego nieudacznika.????

JaN
JaN
2 lata temu

Jak problem zgłasza jedna osoba władza samorządowa traktuje go jak nienormalnego, bo przecież nikt nie zgłaszał problemu.

Kazik
Kazik
2 lata temu

Jeśli dentysta będzie miał robotę, czy ortopeda, to trzeba świadków, zdjęcia, dokumentację medyczną i do firmy zajmującej się odszkodowaniami, ważne jest kto jest zarządcą drogi czy terenu na którym doszło do wypadku

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu

Nikt nie zgłasza, a więc nie ma problemu – to jest super podejście.
Jak ktoś się wyłoży na tych hydrantach, to pamiętajcie, żeby wystąpić do gminy o o odszkodowanie, bo się ono będzie należało jak psu buda.

Miś
Miś
2 lata temu

My tym hydrantem otwieramy oczy niedowiarkom – Patrzcie ! to jest hydrant na miarę naszych czasów i to nie jest jeszcze nasze ostanie słowo !

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Panie wójcie ale przed położeniem chodnika można było temu zaradzić widać żyje Pan w komunie bo tylko za komuny takie coś było robione