Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szczęśliwy finisz lidera, przerwana seria Mława Team


Dobiegła pierwsza runda zmagań o mistrzostwo w tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Jako jedyni w całej stawce miano niepokonanych zachowali futboliści Zielonego Miasta. W dziewięciu spotkaniach zanotowali tylko jeden remis.


W czwartkowy wieczór świętowali ósme zwycięstwo w sezonie. Sukces nad przedostatnią Spartą nie przyszedł łatwo. Jeszcze na osiem sekund przed końcem na tablicy widniał remis 2:2. Lider walczył jednak do końca, w ostatniej akcji meczu celnym strzałem popisał się Michał Smoliński. Ten gracz skompletował dublet, ponadto jedno trafienie zaliczył Michał Rykowski. W obozie rywali na listę strzelców wpisali się Krzysztof Krzyżanowski i Mariusz Dubel.

Do rywalizacji z Jokerem Mława Team przestępowała opromieniona serią czterech kolejnych zwycięstw. Piątego nie było – mistrz z poprzedniego sezonu okazał się bezlitosny. Triumfował 6:1, gole zdobyli Karol Roniewicz (2), Jarosław Krystkiewicz (2), Sławomir Grablewski i Zbigniew Krystkiewicz. Honor pokonanego zespołu uratował Szymon Chmielewski.

W identycznym wymiarze Czaplicki Tema poległ z FC Kępą. Na nic się zdało celne uderzenie Krzysztofa Krystkiewicza. Odpowiedź czwartego zespołu rozgrywek była bezlitosna – hat-trickiem popisał się Nataniel Żółtowski, dubletem Dawid Szwarc, a jednym trafieniem Artur Wałowski.

 Oldboy okazał się lepszy od Easy Net.  Dla zwycięzców trafili Mariusz Kołakowski, Andrzej Karpiński, Jarosław Szmyt i Mariusz Walczak. Natomiast wśród pokonanych z bramek cieszyli się Tomasz Włodarski i Serkhii Paias. W ostatniej konfrontacji padł drugi remis w bieżących rozgrywkach. Dla Marco pocelowali Mateusz Sokół, Radosław Falkowski i Kamil Gorzechowski, dla Drin Team Krzysztof Dąbrowski (2) i Andrzej Wąsowski.

Kolejna seria spotkań zostanie rozegrana w czwartek 25 stycznia. Wówczas dojdzie do spotkań: Sparta – Easy Net, Mława Team – FC Kępa, Czaplicki Team – Drin Team, Oldboy – Joker, Marco – Zielone Miasto

IX kolejka (11.01): Zielone Miasto – Sparta 3:2, Marco – Drin Team 3:3, Czaplicki Team – FC Kępa 1:6, Mława Team – Joker 1:6, Oldboy – Easy Net 5:2

Najlepsi strzelcy: 19 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 15 – Mariusz Walczak (Oldboy), Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 14 – Łukasz Manelski (Sparta), Jarosław Krystkiewicz (Joker).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments