Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Planujesz w tym roku wymianę pieca c.o? Wypełnij ankietę


Burmistrz apeluje o składanie informacji dotyczących planowanej wymiany pieca. Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców Mławy możliwością otrzymania dofinansowania na wymianę pieca, w tym roku miasto zamierza kontynuować prowadzenie programu pomocowego w tym zakresie.

KSP Mława nabór

W celu rozeznania potrzeb mieszkańców i oszacowania ewentualnych wydatków na dofinansowanie wymiany dotychczasowych źródeł ogrzewania, proszę zainteresowanych mieszkańców o wypełnienie ankiety (formularz zamieszczony jest poniżej, jako plik do pobrania) i  złożenie jej do 26 stycznia 2018 roku w Kancelarii Urzędu Miasta Mława (przy drzwiach wejściowych do ratusza). Ankietę można także przesłać na adres: Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19; 06-500 Mława (z dopiskiem: „Dofinansowanie na wymianę źródła ogrzewania”).

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz