Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Planujesz w tym roku wymianę pieca c.o? Wypełnij ankietę


Burmistrz apeluje o składanie informacji dotyczących planowanej wymiany pieca. Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców Mławy możliwością otrzymania dofinansowania na wymianę pieca, w tym roku miasto zamierza kontynuować prowadzenie programu pomocowego w tym zakresie.


W celu rozeznania potrzeb mieszkańców i oszacowania ewentualnych wydatków na dofinansowanie wymiany dotychczasowych źródeł ogrzewania, proszę zainteresowanych mieszkańców o wypełnienie ankiety (formularz zamieszczony jest poniżej, jako plik do pobrania) i  złożenie jej do 26 stycznia 2018 roku w Kancelarii Urzędu Miasta Mława (przy drzwiach wejściowych do ratusza). Ankietę można także przesłać na adres: Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19; 06-500 Mława (z dopiskiem: „Dofinansowanie na wymianę źródła ogrzewania”).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x