Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwi kierowcy w Rumoce, Kosinach Bartosowych i koło Windyk


W piątek 12 stycznia, ok. godz. 17:00  w miejscowości Rumoka, interweniujący patrol policji zatrzymał 38- letniego Krzysztofa L., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował  samochodem marki Mercedes Vito, mając w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.


Tego samego dnia, w miejscowości Kosiny Bartosowe, tuż przed godz. 14:00, patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem marki VW Golf. Andrzej Ż. lat 56, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

W niedzielę, 14 stycznia, o godz. 1:00 w nocy, na drodze relacji Uniszki Cegielnia – Windyki, patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Ford Mondeo. 23-letni Adrian B., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W samochodzie przewoził dwie pasażerki. Młody kierowca trafił do aresztu.

Policja przypomina, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod działaniem innego środka odurzającego jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tys. zł.

Policjanci apelują także o informacje dotyczące nietrzeźwych za kierownica oraz piratów drogowych. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997 i powiadomić policję – chociażby anonimowo.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
indyk
indyk
2 lata temu

oj adi

OliN
OliN
2 lata temu

Karać bez litości pijaków