Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Niecodzienne podziękowania


Składam Serdeczne Podziękowanie!
Panu Wójtowi Gminy Stupsk, Gminnej Biblioteczce Publicznej w Stupsku oraz Kołu Emerytów i Rencistów w Konopkach.

11 stycznia 2018 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stupsk odbyło się „Spotkanie z poezją”, na które zostałam zaproszona. Ludzie nie zapominają o głosie serca i czytają poezję!
Dowodem tego jest spotkanie, na którym z tomiku „Polskie Serce” były czytane wiersze przez Pana Wójta Jacka Świderskiego wraz z małżonką Panią Iwoną.

Serdecznie Państwu dziękuję, wielki to dla mnie zaszczyt, jak również ogromne wzruszenie. Dziękuję serdecznie młodzieży za przepiękną recytację wierszy o miłości do Ojczyzny, słuchałam i nie wierzyłam, że są mojego autorstwa.

Uzupełnieniem wieczoru, który dodatkowo wprowadził w nastrój sympatyków poezji, była oprawa muzyczna… Jestem pod ogromnym wrażeniem, jeszcze raz ŚLICZNE DZIĘKUJĘ Paniom- Elżbiecie Mizerskiej i Ewie Oleszkin.

To spotkanie pozostanie na długo w pamięci!

Helena Grącka

Fotorelacja: Gmina Stupsk

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl