Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niecodzienne podziękowania


Składam Serdeczne Podziękowanie!
Panu Wójtowi Gminy Stupsk, Gminnej Biblioteczce Publicznej w Stupsku oraz Kołu Emerytów i Rencistów w Konopkach.

11 stycznia 2018 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stupsk odbyło się „Spotkanie z poezją”, na które zostałam zaproszona. Ludzie nie zapominają o głosie serca i czytają poezję!
Dowodem tego jest spotkanie, na którym z tomiku „Polskie Serce” były czytane wiersze przez Pana Wójta Jacka Świderskiego wraz z małżonką Panią Iwoną.

Serdecznie Państwu dziękuję, wielki to dla mnie zaszczyt, jak również ogromne wzruszenie. Dziękuję serdecznie młodzieży za przepiękną recytację wierszy o miłości do Ojczyzny, słuchałam i nie wierzyłam, że są mojego autorstwa.

Uzupełnieniem wieczoru, który dodatkowo wprowadził w nastrój sympatyków poezji, była oprawa muzyczna… Jestem pod ogromnym wrażeniem, jeszcze raz ŚLICZNE DZIĘKUJĘ Paniom- Elżbiecie Mizerskiej i Ewie Oleszkin.

To spotkanie pozostanie na długo w pamięci!

Helena Grącka

Fotorelacja: Gmina Stupsk

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]