Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niecodzienne podziękowania


Składam Serdeczne Podziękowanie!
Panu Wójtowi Gminy Stupsk, Gminnej Biblioteczce Publicznej w Stupsku oraz Kołu Emerytów i Rencistów w Konopkach.

11 stycznia 2018 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stupsk odbyło się „Spotkanie z poezją”, na które zostałam zaproszona. Ludzie nie zapominają o głosie serca i czytają poezję!
Dowodem tego jest spotkanie, na którym z tomiku „Polskie Serce” były czytane wiersze przez Pana Wójta Jacka Świderskiego wraz z małżonką Panią Iwoną.

Serdecznie Państwu dziękuję, wielki to dla mnie zaszczyt, jak również ogromne wzruszenie. Dziękuję serdecznie młodzieży za przepiękną recytację wierszy o miłości do Ojczyzny, słuchałam i nie wierzyłam, że są mojego autorstwa.

Uzupełnieniem wieczoru, który dodatkowo wprowadził w nastrój sympatyków poezji, była oprawa muzyczna… Jestem pod ogromnym wrażeniem, jeszcze raz ŚLICZNE DZIĘKUJĘ Paniom- Elżbiecie Mizerskiej i Ewie Oleszkin.

To spotkanie pozostanie na długo w pamięci!

Helena Grącka

Fotorelacja: Gmina Stupsk

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]