Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Niezwykły, świąteczny koncert w „siódemce”


Zespół Placówek Oświatowych nr 3, w Mławie utożsamiany od zawsze ze Szkoła Podstawową nr 7, zorganizował niezwykły koncert. Niezwykły przede wszystkim ze względu na występujących przed publicznością artystów, ale też ze względu na różnorodny, choć nadal będący na czasie, zimowy i bożonarodzeniowy repertuar.

Słoneczne ogrody Mława

Wśród publiczności zasiedli głównie  rodzice szkolnych dzieci. Byli też nauczyciele – również ci emerytowani i goście –  w tym przedstawiciele władz miasta. Przed nimi zaprezentował się  chór mieszany, składający z dzieci i nauczycieli.  Wspaniale zaprezentował się również zespół flecistek i flecistów. Razem z chórem wystąpili też soliści i duety, w tym duety rodzinne. W ich wykonaniu usłyszeliśmy tradycyjne kolędy, pełne na przemian radości i nostalgii, a także skoczne pastorałki.

Chórowi bardzo szybko udało się na tyle podnieść atmosferę koncerty, że jeżeli nie cała sala, to przynajmniej spora jej część śpiewała kolędy razem z nimi. Nie zabrakło też braw i podziękowań.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
MAX

Świetny koncert kto nie był niech żałuje. Wielki podziw dla Pani śpiewającej pastorałkę.