Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie nie zawodzą, debiutanci z pierwszą wygraną


Na hali w Nidzicy trwają rozgrywki tamtejszej ligi koszykówki. W dwóch poprzednich edycję Mławę reprezentował Wuja Squad. Na dodatek nie ograniczył się do samego udziału. Najpierw sięgnął po tytuł wicemistrzowski, by w 2017 roku nie mieć sobie równych w całej stawce.


Na dodatek prymat zapewnił sobie w imponującym stylu. Zanim ponieśli pierwszą porażkę, na koncie mieli jedenaście zwycięstw z rzędu. Polegli dopiero z Kontrą Przasnysz, ale nie miało to większego wpływu na przebieg zmagań. Konkurenci zostali daleko w tyle.

W tym sezonie wszystko wskazuje na powtórkę. Nasi gracze zaczęli sezon w rewelacyjnym stylu. Odnieśli trzy wygrane z rzędu, deklasując przeciwników. Dream Team Działdowo rozbili 81:41, ale szybko okazało się, że to nie kres możliwości ofensywnych naszej drużyny. W rywalizacji z ZWO Basketball byli bardzo bliscy zdobyczy oznaczonej trzema cyframi. Ostatecznie do przekroczenia granicy stu zdobytych punktów zabrakło zaledwie dwóch.

W tegorocznej odsłonie rozgrywek nie brakuje debiutantów. Jednym z nich jest Dragons Mława. Początek okazał się trudny dla pierwszoroczniaków. Przełamanie nastąpiło dopiero w czwartym pojedynku. Po zaciętym spotkaniu okazali się lepsi od działdowskiego Dream-u Team-u.  O sukcesie „Smoków” przesądziła ostatnia kwarta, wygrana różnicą dziewięciu punktów (20:11).

Kolejna runda spotkań zostanie rozegrana w niedzielę 14 stycznia. Wuja zmierzy się z Auto Land Pistons (godz. 13), a Dragons powalczy o punkty z ZWO Basketball.

Wuja Squad – ZWO Basketball 98:47

Dragons Mława – Dream Team Działdowo 57:51

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x