Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert Noworoczny. Wspaniali artyści, pełna sala


Koncert Noworoczny w Mławie już po raz czwarty zastępuje organizowanego wcześniej miejskiego Sylwestra pod ratuszem. W tym roku  w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego wystąpili wybitni artyści, którzy na co dzień występują na największych polskich i światowych estradach.

W koncercie pod tytułem: „Usta milczą, dusza śpiewa” wystąpili soliści: Magdalena Idzik, Anna Maria Nadwodna, Krzysztof Ciupiński-Świątek, Jacek Wójcicki i pochodzący z Mławy Robert Szpręgiel oraz Inga Piwowarska. Na scenie zagościł też Klasyczny Kwintet Dęty FAVORI.

Wcześniej życzenia noworoczne mieszkańcom złożył Sławomir Kowalewski, burmistrz miasta Mława i Anna Cicholska, poseł na Sejm RP. Zgromadzona publiczność usłyszała piosenki z przede wszystkim z okresu dwudziestolecia międzywojennego, ale też arie operetkowe. Wszyscy klaskali i kołysali się w rytm znanych szlagierów, takich jak: „Zimny drań”, „Brunetki, blondynki” oraz „Ada to nie wypada”.

red.

 

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
magda
magda
2 lata temu

Włodarz-wystąpił, i wyszedł. Bez komentarza.

Marek
Marek
2 lata temu

świetny Koncert. Trzeba przyznać, że burmistrz z tym pomysłem trafił w dziesiątkę. Ponad tysiąc ludzi na widowni! No, to jest sukces bez wątpienia.

Koneser
Koneser
2 lata temu

Koncert bardzo fajny i ciekawy.jednak hala.nadaje się do sportu a nie do arii operowej

mławianin 1
mławianin 1
2 lata temu

A ta Pani z 3 fotki też śpiewa, a gdzie ty tą młodzież widzisz JAK, najważniejsze że Pan. Burmistrz niezle się bawi, widać że to chyba ostatki, Włodarza, pełen luz i samozadowolenie, i tak było przez lata.

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu
Reply to  mławianin 1

Ciekawe co ta pani z trzeciej fotki robi jeszcze w MDK – wyrok zapadł, a więc?
Osoba jakby nie było karana i na stanowisku dyrektora placówki i to w dodatku jeszcze oświatowej?

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

Przejęzyczenie: nie oświatowej, a kulturalnej 🙂

JFK
JFK
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

Czeka nanamaszczenie nastepcy

jak
jak
2 lata temu

sama młodzież

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu
Reply to  jak

😀
taka trochę starsza młodzież 🙂